جدیدترین خبرها

مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان گچساران برگزار شد

به گزارش توازن ، فرماندار گچساران در نشست با مشاورین در حوزه های مختلف سیاسی ،بانوان،اجتماعی،دینی ،جوانان ،کارگری،علمی ،فناوری ،رسانه و … ضمن تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار به اصحاب رسانه و تشکر از تلاشهای شبانه روزی خبرنگاران گفت : همه ما مسئولیم تا از فرصت های موجود به نحو احسن در جهت عمران و […]

اشتراک گذاری
20 مرداد 1397
کد مطلب : 329447

به گزارش توازن ، فرماندار گچساران در نشست با مشاورین در حوزه های مختلف سیاسی ،بانوان،اجتماعی،دینی ،جوانان ،کارگری،علمی ،فناوری ،رسانه و … ضمن تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار به اصحاب رسانه و تشکر از تلاشهای شبانه روزی خبرنگاران گفت : همه ما مسئولیم تا از فرصت های موجود به نحو احسن در جهت عمران و آبادانی شهرستان استفاده نمائیم .

عبدالرحیم رحیمی  شان و جایگاه خبرنگاران و رسانه ها را در نظام اسلامی بسیار مهم و ارزشمند خواند و خاطر نشان کرد : شما خبرنگاران می توانید با انتقادهای سازنده شرایط را به گونه ای رقم بزنید که آسایش خاطر جامعه را در پی داشته باشد و طبعا این فرایند روندی رو به جلو را طی خواهد نمود .

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه ما باید سعی کنیم تا در عرصه های جهانی پیشرو و الگو باشیم گفت : بدون تردید برای پیشرو و الگو بودن باید میزان آگاهی ، دانش و آستانه تحمل و صبر خود را بالا ببریم .

رحیمی  بر تعامل و همکاری مشاورین و ارائه طرح و ایده در زمینه های مختلف برای پیشبرد اهداف و حل مشکلات منطقه تأکید کرد و بیان داشت: رفع مشکلات، و زمینه سازی و ایجاد  بستر مناسب  برای توسعه شهرستان نیازمندخرد جمعی می باشد و مشاورین میتوانند به عنوان بازوان و یاورانی متخصص با ارائه طرح برای برنامه ریزی بهتر مسئولین را کمک کنند .

وی ضمن تاکید بر لزوم تدوین برنامه ها و ایده ها در حوزه مشاوران گفت : امروز جوانان فرهیخته و توانمندی در رشته های مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی و… در سطح شهرستان داریم که دارای  توانایی های بالقوه ای هستند و باید از این ظرفیت ها در پیشبرد امور کشور و شهرستان  استفاده نمود.

رحیمی با بیان این مطلب که مشکلاتی در سطح جامعه از جمله بیکاری ،اقتصادی و … وجود دارد که باید دست به دست هم برای رفع این مشکلات تلاش نماییم و انتظاری که از مشاورین در حوزه های مختلف می رود این است که تعامل و برقراری ارتباط  مستمر و برنامه ریزی مشکلات و مسائل موجود را گوشزد نموده و راهکار مناسب ارائه نمایند.

در ادامه نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت افزود: ایجاد زمینه لازم برای ارائه مشورت های کاربردی جوانان به فرماندارو سایر مدیران شهرستان در موضوعات مختلف علی الخصوص مباحث مرتبط با توسعه، از جمله اولویت های مدنظر در تدوین شرح وظایف مشاوران جوان فرمانداری ها بوده است.

غلامرضا تاجگردون تصریح کرد: نظارت بر نحوۀ اجرای وظایف نهادها و ادارات مرتبط با جوانان و ارائه گزارش های لازم به فرماندارشهرستان، ترویج نشاط اجتماعی و همگرایی بین جوانان شهرستان، تلاش در جهت ارتقاء شاخص های مرتبط با جوانان شهرستان، از شرح وظایف مشاوران است .

وی گفت: با توجه به گستردگی حوزه کاری مشاور جوان فرمانداری، انتظار داریم این همراهی دوسویه باشد و حمایت و همراهی لازم کما فی السابق از سوی فرمانداری در شهرستان با آنها صورت پذیرد.

تاجگردون ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه شهرستان گفت : خبرنگاری باعث حرکت جامعه به سمت توسعه است که اگر خبرنگار به وظایف خود عمل کند پویایی و رشد جامعه را به همراه دارد.

مدیرآموزش و پرورش گچساران هم با تبریک روز خبرنگار به فعالان این عرصه گفت:این روز بهانه ای برای تشکر و تقدیر از زحمات شما است و ما سهم کوچکی در این تجلیل داریم .

سید ظهیرالدین پورالحسینی در این نشست این روز را فرصتی برای تجلیل از جایگاه رسانه و اندیشه قلم نام برد و گفت: خبرنگار کسی است که با ذوق و استعداد شخصی اخبار و اطلاعات و رویدادها را جمع آوری و بر اساس مسئولیت اجتماعی که این حرفه بر عهده او قرار داده در اختیار جامعه و مردم بگذارد.

در این پایان این جلسه از اصحاب رسانه و خبر که در جلسه حضور داشتند توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و فرمانداری تجلیل بعمل آمد.

 

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.