جدیدترین خبرها

گزارش مردمی به سامانه فوریت های ۱۱۰ پلیسی ۷۱ درصد افزایش داشته است

فرمانده انتظامی گچساران گفت که گزارش مردمی به سامانه فوریت های ۱۱۰ پلیسی ۷۱ درصد افزایش داشته است.

اشتراک گذاری
20 مرداد 1397
کد مطلب : 329439

فرمانده انتظامی گچساران گفت که گزارش مردمی به سامانه فوریت های ۱۱۰ پلیسی ۷۱ درصد افزایش داشته است.

به گزارش توازن ، سرهنگ سید محمد موسوی روز پنجشنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت:  نقش مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، نقشی کلیدی در اجرای مأموریت های خطیر نیروی انتظامی است.

موسوی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون چهار هزار و ۸۴۷ مورد گزارش مردمی به سامانه فوریت های ۱۱۰ پلیسی ثبت شده است که از این تعداد ۴ هزار و ۹۰۴ مورد آن عملیاتی شده  که این آمار نسبت به مدت سال قبل ۷۱ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ موسوی افزود : این آمار بالای تماسها نشان دهنده افزایش اعتماد مردم به پلیس و جلب مشارکتهای مردمی برای تأمین امنیت اجتماعی است .

وی عنوان کرد: تلاش و زحمات همه همکاران در این مجموعه و اقدامات به موقع در پاسخگویی به خواسته های مردم، افزایش رضایتمندی و اعتقاد آحاد جامعه نسبت به پلیس را به دنبال دارد.

فرمانده انتظامی گچساران گفت: ۱۶ میلیارد و ۵۰۷ میلیون و ۹۹۱ هزار ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف شد.

سرهنگ موسوی افزود: از ابتدای سالجاری تا کنون ۱۹۳ فقره سرقت در گچساران کشف شد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته شاهد کاهش ۸ درصدی سرقت بودیم.

وی گفت : تعداد ۱۳۷ نفر در این زمینه دستگیر که این آمار نسبت به سال گذشته ۶۳ درصد افزایش داشته است.

موسوی عنوان کرد: امسال ۲۷۵ کیلو ۷۲۷ گرم انواع مواد مخدر در گچساران کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۲ درصد افزایش کشفیات وجود دارد.

وی گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون تعداد ۵۸ خرده فروش انواع  موادمخدر در شهرستان گچساران دستگیر شده که این آمار نسبت به مدت سال قبل ۱۲ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی گچساران خاطر نشان کرد: در سالجاری ۱۲۸ نفر معتاد دستگیر و به  بهزیستی این شهرستان تحویل داده شد.

موسوی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون ۱۷ نفر قاچاقچی موادمخدردستگیر و ۵۲ دستگاه خودرو نی زدر این خصوص توقیف شد که  نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۸۳ درصد افزایش دستگیری قاچاقچی و ۲۴ درصد نیز افزایش توقیف خودرو را شاهد هستیم.

وی افزود: در همین مدت زمان عنوان شده افزایش ۲۲ درصدی کشف سلاح غیر مجاز در گچساران نسبت به مدت مشابه سال گذشته وجود داشته است.

فرمانده انتظامی گچساران ادامه داد: از ابتدای سالجاری تا کنون یک هزار و ۷۰ نفر در گچساران دستگیر شدند.

موسوی اضافه کرد: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۸۸۷ نفر بوده  ۲۱ درصد افزایش داشته است.

وی گفت: در سالجاری تا کنون یک هزار و ۲۶۴ دستگاه خودرو و موتورسکیلت توقیف شد که از این تعداد۹۰  دستگاه فاقد پلاک بوده است.

فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون ۴ هزار و ۸۴۸ تماس از سوی شهروندان با این مرکز صورت گرفته  که از این تعداد ۴ هزار و ۹۰۴ مورد آن عملیاتی شده  که این آمار نسبت به مدت سال قبل ۷۱ درصد افزایش داشته است.

موسوی بیان کرد: در همین مدت زمان ۱۶ میلیارد و ۵۰۷ میلیون و ۹۹۱ هزار ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط و ۷۱ دستگاه خودرو نیز توقیف و ۱۶۵ نفر نیز دستگیر شده است.

وی گفت: این میزان کشفیات در مدت مشابه سال گذشته ۲۰ میلیارد ریال بوده است.

در پایان این آئین از خبرنگاران فعال این حوزه تجلیل شد.

آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان گچساران، با حضور سرهنگ سیدمحمد موسوی فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران،سرهنگ اکبر انصاری جانشین فرماندهی انتظامی گچساران،سروان علی عنبریان معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی گچساران و رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گچساران برگزار شد.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.