جدیدترین خبرها

پیام تبریک سخنگوی شورای اسلامی شهر دوگنبدان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش توازن ؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر دوگنبدان به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار، پیام تبریکی صادر و از این قشر تلاشگر تقدیر کرد.متن پیام به شرح ذیل است: ن والقلم و ما یسطرون خبرنگاران پاک سرشت، فهیم، نوع دوست و آزاده از ارکان توسعه فرهنگی اجتماعی جامعه هستند. آنانی که حقایق را […]

اشتراک گذاری
17 مرداد 1397
کد مطلب : 329430

به گزارش توازن ؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر دوگنبدان به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار، پیام تبریکی صادر و از این قشر تلاشگر تقدیر کرد.متن پیام به شرح ذیل است:

ن والقلم و ما یسطرون

خبرنگاران پاک سرشت، فهیم، نوع دوست و آزاده از ارکان توسعه فرهنگی اجتماعی جامعه هستند. آنانی که حقایق را جهت آگاهی بخشی به جامعه و در راستای ارتقاء فرهنگ جامعه و اصلاح امور به وضوح انعکاس میدهند.

صداقت در گفتار و قلم زنی، دوری از سیاهنمایی، قلم به مزد نبودن، وارونه جلوه ندادن حقایق، حفظ حریم و حقوق افراد، رعایت شئونات اجتماع، شجاعت در عبور از خواستها و تمایلات نفسانی از خصایص یک خبرنگار واقعی است.( آنچه امروز جامعه ما سخت بدان نیاز دارد.)

امروز یادآور خاطر شیر مردی شجاع و نمونه هایی از این دست است‌،آن الگوهایی که جانشان را در راه صداقت، انسانیت و دین الهی نهادند.

ضمن گرامیداشت یاد همه خبرنگاران صدیقی که امروز فقدانشان در جامعه احساس میشود،این روز را به همه خبرنگاران، عکاسان خبری، نویسندگان روزنامه ها و مجلات مکتوب و مجازی آزاده و بزرگوار، بخصوص خبرنگاران خوب شهرمان تبریک گفته و آرزوی سعادت و سلامت برای همه شان دارم، از این جامعه فهیم و فرهیخته تقاضا دارم با قلمی سالم و نگاهی بلند در انعکاس صحیح مسائل به دور از هیاهوها و فشارهای صاحبان زر و زور برای رسیدن به یک آرمان شهر مبتنی بر اندیشه های اسلامی گام بردارند.

مسلم کرمی

سخنگوی شورای اسلامی شهر دوگنبدان

انتهای پیام/ط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.