جدیدترین خبرها

پیام تبریک نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت به مناسبت روز خبرنگار

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد. به گزارش توازن؛ پیام غلامرضا تاجگردون به این شرح است: خداوند در ابتدای سوره‌ی قلم چه زیبا بیان فرموده، به قلم و آنچه که می‌نویسند سوگند یاد نموده است و همین امر رسالتی بس عظیم بر عهده صاحبان […]

اشتراک گذاری
17 مرداد 1397
کد مطلب : 329426

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.
به گزارش توازن؛ پیام غلامرضا تاجگردون به این شرح است:
خداوند در ابتدای سوره‌ی قلم چه زیبا بیان فرموده، به قلم و آنچه که می‌نویسند سوگند یاد نموده است و همین امر رسالتی بس عظیم بر عهده صاحبان آن نهاده‌ است.
هفدهم مردادماه هر سال، یادآور کوشش خستگی ناپذیر و فداکاری بارز کسانی است که رسالت همیشگی خود را آگاهی بخشی به جامعه تعریف کرده اند؛ آنان که با سلاح قلم و ثبت تصاویر بی کم و کاست از دغدغه های همنوعان شان، در راه اعتلای روزافزون جامعه و رشد و توسعه همه جانبه گام بر می دارند و در این مسیر دشوار و پر فراز و نشیب، شجاعانه راه می پیمایند.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و جامعه اطلاع رسانی، از همراهی و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و خدمات نظام قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشای شهرستان گچساران، که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید سلامتی و توفیق را از خداوند متعال خواهانم.
انتهای پیام/ط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.