جدیدترین خبرها

حمایت بانک قرض الحسنه مهر ایران به قهرمان رکاب زنی که هزینه ثبت رکورد گنیس خود را نداشت

به گزارش توازن ، رئیس بانک قرض الحسنه مهر  ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : فراهم آوردن امکانات اولیه، حمایت های مادی و معنوی، فراهم کردن زمینه شرکت در مسابقات مختلف برای کسب آمادگی لازم و بیشتر برای شرکت در رقابت های مهم از جمله شاخصه ها و مواردی است که یک […]

اشتراک گذاری
14 مرداد 1397
کد مطلب : 329413

به گزارش توازن ، رئیس بانک قرض الحسنه مهر  ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : فراهم آوردن امکانات اولیه، حمایت های مادی و معنوی، فراهم کردن زمینه شرکت در مسابقات مختلف برای کسب آمادگی لازم و بیشتر برای شرکت در رقابت های مهم از جمله شاخصه ها و مواردی است که یک ورزشکار در سطوح حرفه ای برای موفقیت به آن نیاز دارد.

الماس مجیدی افزود : پس از انتقال مشکلات این ورزشکار به مدیرعامل بانک  با پرداخت تسهیلات کم بهره قرض الحسنه ۴ درصد در راستای کمک به ثبت پازنی رکورد جهانی گینس به ایشان موافقت شد .

وی هدف از انجام این خدمت را افتخار ثبت جهانی ابتدا برای ایران پس از آن استان ، ایجاد  تقویت روحیه ، امید و انگیزه و حمایت از این جوان و دیگر جوانان ورزشکار روستایی که با حداقل امکانات میتوانند افتخار آفرین باشند عنوان کرد .

مجیدی حمایت از ورزشکاران را عاملی برای ایجاد انگیزه و کسب موفقیت های بعدی آنان عنوان کرد و از مسئولان و مردم  خواست در این مورد حامی ورزشکاران باشند.

جمال پژمان متولد ۱۳۶۹ ساکن روستای صبور بزرگ بخش چاروستا از توابع استان کهگیلویه وبویراحمد در یک خانواده مستمند دارای پدری کشاورز ، سه خواهر و یک برادر فارغ التحصیل رشته معماری با مدرک فوق دیپلم است که فعالیت خود را از سال ۸۶ را آغاز نموده . وی در ابتدا فعالیت خود را غیرحرفه ای و درحد تمرین عادی برای دوستان و فامیل عنوان کرد .

پژمان بااعتماد راسخ به اینکه میتواند رکورد گینس را بنام خود ثبت کند از حمایت و کمک جناب اقای دکتر رضا اکبری مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در کشور ، آقای الماس مجیدی مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد ، خیرین و خانواده خود تقدیر و تشکر کرد .

در مسابقه قبل که در برج میلاد با حضور هیات فوتبال کشور و نماینده گینس برگزار شد این ورزشکار بین سه شرکت کننده با وجود عدم تغذیه مناسب توانست نفر اول شود، هزینه ثبت رکورد ۳۵ میلیون بود که پژمان به دلیل مشکلات مالی موفق به ثبت رکورد خود نشد حال قراراست جمال پژمان با حمایت ویژه بانک قرض الحسنه مهر ایران ، مردم و خیرین رکورد روپایی زدن خود را در رکورد های جهانی گینس ثبت نماید.

پژمان بدون حمایتهای ورزشی توانسته قابلیتهای خود را با شرکت در مسابقات مختلف محک بزند و اثبات نماید حال لازم است مسئولین از همه استعدادهای ورزشی استان و شهرستان ها حمایت های لازم را به عمل بیاورند تا هم انگیزه مضاعفی در آنان برای افتخارآفرینی ایجاد شود و هم مایه امیدی برای سایر ورزشکاران در طی مدارج ترقی باشد.

گفتنی است ۷۵ میلیون تومان هزینه هزینه ی ثبت واعزام نمایندگان گینس میباشد حال قرار است طی یک ماه آینده مراحل آزمون های مسابقات در کشور های اسپانیا – برج خلیفه قطر – برج میلاد تهران برگزار شود .

“روزنامه ابتکار جنوب”

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.