ملی پوش باشتی طلسم سی ساله نفت و گاز گچساران را شکست

گل دقیقه ۹۰ مهدی موسوی، ملی پوش باشتی موجب شد تا نفت و گاز گچساران بعد از سی سال قهرمان لیگ استان کهگیلویه و بویراحمد شده وسهمیه کشوری را کسب کند.
به گزارش توازن ، تیم نونهالان نفت و گاز گچساران عصر امروز در مسابقات لیگ استانی سهمیه کشوری موفق شد با درخشش مهدی موسوی بازیکن ملی‌پوش باشتی خود با ۳ گل تیم پرسپولیس جوان یاسوج را شکست داده و قهرمان شود.
پرسپولیس یاسوج که برای انجام این دیدار مهمان شهرستان گچساران بود در دمای طاقت فرسای این شهر و در میان حضور پرشور تماشاگران رقابت را در دقایق پایانی به حریف گچسارانی خود واگذار کرد تا تیم نفت و گاز گچساران پس از ۳۰ سال قهرمان استان را کسب و سهمیه کشوری را اخذ نماید.
در حالی که پرسپولیس یاسوج فقط ۴دقیقه تا صعود به لیگ کشور فاصله داشت اما مهدی موسوی فوق ستاره نفت وگاز وملی پوش فوتبال نونهال کشور بلیط صعود یاسوجی ها راباطل کرد و موجب خوشحالی فوتبال دوستان گچساران شد.
در این دیدار مهدی موسوی موفق به زدن یک گل به پرسپولیس یاسوج شد و در دو گل دیگر این بازی نیز نقش مستقیم و موثری داشته باشد؛ دو گل دیگر نفت و گاز گچساران با سانترهای خطرناک این بازی ملی‌پوش و اشتباه بازیکنان حریف موجب گل به خودی بازیکنان حریف شد.
تیم فوتبال نونهالان نفت وگاز گچساران با همراهی بازیکن ملی پوش باشتی خود موفق شد در سه بازی گذشته تیم‌های سپاهان، پرستو بهمئی و شاهین بهمئی را به ترتیب با نتیجه ۸ بر صفر، ۶ بر ۳ و ۶ بر دو شکست دهد.
گفتنی است مهدی موسوی فرزند لطف الله موسوی شهردارباشت و از استعدادهای برتر استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته فوتبال است.

خبرنگار فتح الله پوران پور

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.