جدیدترین خبرها

پنجشنبه های گچساران تعطیل شد

فرماندار گچساران گفت: روزهای پنجشنبه در مرداد ماه امسال در گچساران با تصویب کمیته بحران این شهرستان و تائید استاندار کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شد. به گزارش توازن ، عبدالرحیم رحیمی اظهار داشت: این تعطیلی شامل بانک ها و دستگاه های اجرایی خدمات رسان نمی شود. وی بیان کرد:با توجه به گرمای بی سابقه هوا […]

اشتراک گذاری
09 مرداد 1397
کد مطلب : 329400

فرماندار گچساران گفت: روزهای پنجشنبه در مرداد ماه امسال در گچساران با تصویب کمیته بحران این شهرستان و تائید استاندار کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شد.

به گزارش توازن ، عبدالرحیم رحیمی اظهار داشت: این تعطیلی شامل بانک ها و دستگاه های اجرایی خدمات رسان نمی شود.
وی بیان کرد:با توجه به گرمای بی سابقه هوا در مرداد امسال گچساران و اجرای خاموشی های با برنامه که منجر به قطع برق پمپاژ آب منطقه ماهور باشت شد و درخواست های کشاورزان در تامین برق چاه های کشاورزی تعطیلی روزهای پنجشنبه هر هفته تا پایان مردادماه در دستور کار کمیته بحران گچساران قرار گرفت.
وی با یادآوری اینکه خاموشی با برنامه صنعت و کشاورزی در اولویت برنامه مسئولان این شهرستان گرمسیری قرار دارد، از مردم درخواست کرد برای صرفه جویی در مصرف برق نهایت تلاش خود را بکار گیرند.
فرماندار گچساران با بیان اینکه در صورت مدیریت نشدن مصرف برق احتمال خاموشی های گسترده به مدت چند روز هم وجود دارد بیان کرد: کارکنان دستگاه های اجرایی بیش از پیش برای صرفه جویی مشارکت کنند.
رحیمی گفت: با توجه به نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی و اینکه کشاورزی تنها منبع درآمد بسیاری از روستانشینان است کمک به تامین برق پمپاژهای کشاورزی ضروری است.
دمای هوای گچساران مرداد امسال با ۴۸درجه سانتیگراد در گرمترین زمان نسبت به سال پیش ۲ درجه افزایش یافت.

۴۵ هزار مشترک برق در گچساران و روستاهای بخش مرکزی این شهرستان وجود دارد.
۷۰ درصد مشترکان برق این شهرستان معادل ۳۲ هزار مشترک در بخش شهری و مابقی در روستاهاست.
۱۱۰ روستا در بخش مرکزی این شهرستان وجود دارد که همه آنها از نعمت برق برخوردارند.

“ایرنا ”

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.