بخش اعصاب و روان بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان به بهره برداری رسید

چکیده: بخش جدید اعصاب و روان بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان با بیش از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

به گزارش توازن ، رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران در این آیین، با بیان اینکه برای راه اندازی این بخش بیش از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است گفت: با بهره برداری از این طرح ۱۱ تخت به تخت‌های این بخش افزوده شد.


محسن حیدرپور ادامه داد: برای این بخش اتاق ایزوله، شوک الکترونیکی‌ای سی تی (ECT) مجزا و اتاق پزشک در نظر گرفته شده است.
وی ابراز کرد: بخش اعصاب و روان این بیمارستان ۹ تخت بوده که با راه اندازی این طرح بهداشتی مشکلات آن برطرف خواهد شد و ماهانه بیش از ۲۵ بیمار در این بخش بستری و درمان می‌شود.
حیدر پور تصریح کرد: ماهانه ۱۰ هزار بیمار در بیمارستان شهید رجایی و اورژانس این مرکز درمانی معاینه می‌شوند.
وی اظهار داشت: هم اکنون ۳۰ پزشک متخصص در زمینه‌های مختلف در بیمارستان شهید رجایی این شهرستان مشغول ارائه خدمات درمانی به مردم هستند.
حیدرپور گفت: این تعداد متخصص در زمینه‌های ارتوپد، حراج عمومی، رادیولوژی، آزمایشگاه، جراح مغز و اعصاب، جراح گوش حلق و بینی، جراح کلیه و مجاری ادرار، متخصص داخلی، قلب، عفونی، مغز و اعصاب، اعصاب روانی و طب اورژانس فعالیت دارند.

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران راه اندازی این بخش را برای بهبود کیفیت خدمات درمانی ارائه شده به بیماران حایز اهمیت دانست و افزود: بیماران جامعه حق بهره مندی از بهترین نوع خدمات درمانی با بالاترین کیفیت را دارند.

انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.