جدیدترین خبرها

وحدت و همبستگی دولت و ملت نخواهد گذاشت آمریکا به اهدافش برسد

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در حمایت از مواضع اخیر رئیس جمهور در مقابل گزافه گویی های آمریکا گفت: وحدت و همبستگی دولت و ملت نخواهد گذاشت آمریکا به اهدافش برسد. به گزارش توازن به نقل از روابط عمومی نفت گچساران، مهندس هوشنگ صیدالی در نشست عملیات که با حضور مدیران و […]

اشتراک گذاری
02 مرداد 1397
کد مطلب : 329383

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در حمایت از مواضع اخیر رئیس جمهور در مقابل گزافه گویی های آمریکا گفت: وحدت و همبستگی دولت و ملت نخواهد گذاشت آمریکا به اهدافش برسد.

به گزارش توازن به نقل از روابط عمومی نفت گچساران، مهندس هوشنگ صیدالی در نشست عملیات که با حضور مدیران و روسای ادارات این شرکت برگزار شد، با اشاره به سخنان شجاعانه رئیس جمهور در مقابله با سخنان ترامپ اظهار کرد:  مواضع صریح، انقلابی  و شجاعانه آقای روحانی و حمایت مقام معظم رهبری و همه جریانات سیاسی در کشور نشان از همدلی، وحدت و ایستادگی در مقابل تمام زورگویان است.

 وی ادامه داد: ایران اسلامی ۴۰ سال است با اقتدار از همه سختی‌ها عبور کرده و امروز هم همچون گذشته و به فضل الهی از این شرایط عبور خواهیم کرد.

  صیدالی تصریح کرد: هشت سال دوران دفاع مقدس در اوج تحریم ها و پس از آن بازسازی تاسیسات به دست متخصصین جوان صنعت نفت و شرایطی که ما را به طور کامل از خرید هر گونه کالایی تحریم کرده بودند اما به لطف خداوند از آن شرایط دشورار هم عبور کردیم.

 مدیرعامل نفت گچساران با بیان اینکه کارکنان صنعت نفت گچساران به عنوان دومین تولید کننده نفت در جنوب کشور در طول این سالها نگذاشته‌اند شریان نفت لحظه‌ای متوقف شود خاطرنشان کرد:  تولید ما همچون گذشته  در حال انجام است و حرف‌های پوشالی رئیس جمهور آمریکا تاثیری در مسیر حرکت رو به جلوی این ملت قهرمان نخواهد داشت

انتهای پیام/ط.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.