جدیدترین خبرها

جهیزیه ۱۰۰ نوعروس در گچساران توسط سپاه اهداء شد

طی مراسمی جهیزیه ۱۰۰ نوعروس در گچساران توسط سپاه اهداء شد قرارگاه محرومیت زدایی سپاه  در دهه کرامت به منظور جلب رضایت خداوند متعال، کمک به کاهش فقر و محرومیت، تحکیم پیوند مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایجاد محبوبیت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و اثبات کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایجاد بارقه امید […]

اشتراک گذاری
29 تیر 1397
کد مطلب : 329256

طی مراسمی

جهیزیه ۱۰۰ نوعروس در گچساران توسط سپاه اهداء شد

قرارگاه محرومیت زدایی سپاه  در دهه کرامت به منظور جلب رضایت خداوند متعال، کمک به کاهش فقر و محرومیت، تحکیم پیوند مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایجاد محبوبیت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و اثبات کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایجاد بارقه امید و نشاط در مردم، رشد اقتصادی مردم، بهبود وضعیت معیشت مردم و حل مشکل مردم محروم و کم بضاعت به ۱۰۰ نوعروس گچسارانی جهیزیه اهدا کرد.

به گزارش توازن ،ظهر امروز در بیست و نهم تیرماه ۹۷ مراسم اهدای ۱۰۰ جهیزیه به نوعروسان نیازمند و بی‌بضاعت توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در کمیته امداد (ره) گچساران برگزار شد .

رئیس کمیته امداد خمینی (ره) در آئین اهدای جهیزیه نوعروسان نیازمند اظهار کرد: کمک به محرومین و مستضعفین در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی انجام می‌گیرد و سپاه  در این جهت با اقدام خداپسندانه خود چراغ خانه ۱۰۰ نوعروس گچسارانی را شاد کرد .

محمد خادمی با اشاره به اینکه این کمک‌ها موجب تسریع در امر ازدواج جوانان می‌شود، تاکید کرد: امروز به برکت امام خمینی(ره) و تدابیر مقام معظم رهبری، تفکر بسیج و صدای دلنشین بسیج، همانند اوایل انقلاب پرتداوم‌تر است و سپاه در تمام زمینه‌ها در کشور موفق عمل کرده است.

در ادامه مسئول موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها در گچساران نیز با بیان اینکه اهدای این جهیزیه‌ها در قالب طرح محرومیت زدایی صورت گرفته است، یادآور شد: این اقدام خیر و کمک‌ها سبب تسریع و شکل‌گیری در امر ازدواج جوانان می‌شود.

سهیلا باشتویی توجه به محرومین و مستضعفین در جامعه را مهم و ضروری دانست و گفت: دین مبین اسلام تاکیدات فراوانی به کمک به مستضعفین داشته و دارد چرا که از فلسفه‌های حکومت اسلامی برقراری عدالت اجتماعی است.

باشتویی در این مراسم با بیان اینکه تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند یک سنت حسنه است، اظهار داشت: از همکاری و کمک  سپاه  در عرصه کمک به نیازمندان این شهرستان کمال تقدیر و تشکر را دارم .

گفتنی است این ۱۰۰ جهیزیه شامل ۱۶ قلم کالای اساسی از جمله یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، فرش ، ظروف آشپزخانه و قاشق چنگال و ظروف تفلون ، اتو ، تشک ، پتو ، ساعت دیواری ، جاروبرقی ،کتری برقی ماشین‌لباسشویی و اهداء کیف فرهنگی با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیون تومان برای نوعروسان تهیه و به آنها اهدا شد .

از این تعداد جهیزیه ۲۲ فقره مربوط به کمیته امداد (ره) ، ۳۲ فقره سهمیه بهزیستی ، ۲۰ فقره به آبشار عاطفه های گچساران و مابقی بر اساس شناسایی رابطین قرارگاه صورت گرفته و به نوعروسان گچسارانی اهدا شد .

انتهای پیام/ط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.