جدیدترین خبرها

بیانیه اتحاد و همدلی از طرف دفتر امام جمعه شهرستان گچساران و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گچساران صادرشد

به گزارش توازن ، پیام مشترکی از طرف دفتر امام جمعه شهرستان گچساران و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گچساران به این پایگاه خبری جهت انتشار ارسال شد . متن پیام به شرح ذیل است : بسم الله الرحمن الرحیم واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا. ( آل عمرانآیه ۱۰۳ ) اتحاد و […]

اشتراک گذاری
29 تیر 1397
کد مطلب : 329237

به گزارش توازن ، پیام مشترکی از طرف دفتر امام جمعه شهرستان گچساران و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گچساران به این پایگاه خبری جهت انتشار ارسال شد . متن پیام به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا.

( آل عمرانآیه ۱۰۳ )

اتحاد و همدلی همانند” نخ تسبیحی ” است که مهره ها را در کنار هم نگه داشته و ارتباط منطقی بین آنها را برقرار می سازد، وحدت عامل حرکت بخش انقلاب شکوهمنداسلامی ایران بوده و هست و انسان را در مسیر حرکت به سوی موفقیت ها و گذر از دست اندازها وگردنه های صعب العبوررهنمون می نماید.

بعد از روشنگری که توسط امام جمعه محترم و مدیریت محترم آموزش و پرورش بعمل ، لازم است تعامل، همفکری، همدلی و همراهی بیشتر باهدف حفظ و پاسداشتارزشهای دینیو به دور از جار و جنجال های حاشیه ای در رسانه ها و فضای مجازی با برنامه ریزی های دقیق وعقلانی، آینده ای روشن و امیدوارکننده رابرای فرزندان عزیزمان رقم بزنیم.

و العاقبه للمتقین

دفتر امام جمعهشهرستان ، روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گچساران

انتهای پیام / ط

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.