جدیدترین خبرها

آئین تکریم و معارفه روسای جدید و سابق شبکه بهداشت و درمان گچساران برگزار شد+گزارش تصویری

آئین تکریم و معارفه مدیر سابق و جدید شبکه بهداشت و درمان با حضور فرماندار شهرستان و معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از پرسنل در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید. به گزارش توازن ، مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان گچساران روز شنبه در این آئین گفت: افتتاح بیمارستان […]

اشتراک گذاری
23 تیر 1397
کد مطلب : 328839

آئین تکریم و معارفه مدیر سابق و جدید شبکه بهداشت و درمان با حضور فرماندار شهرستان و معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از پرسنل در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش توازن ، مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان گچساران روز شنبه در این آئین گفت: افتتاح بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی گچساران، افتتاح بخش آی سی یو نوزادان، جراحی مغز و اعصاب و اتفاقات بیمارستان شهید رجایی از مهمترین دستاوردهای سال ۱۳۹۱ تاکنون در حوزه بهداشت و درمان گچساران است.
هایده حافظ قرآن بیان کرد: راه اندازی اورژانس هوایی گچساران که تاکنون بیش از ۱۰۰سورتی پرواز برای نجات جان بیماران انجام داده از دیگر خدمات ماندگار حوزه سلامت در سال های اخیر بوده است.
وی افتتاح چندین خانه بهداشت، اورژانس بین راهی و مراکز درمانی که قسمتی از آن با مشارکت خیران تامین اعتبار شد بخش دیگری از توسعه زیرساخت های درمانی در گچساران است.
وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی مطلوب بیمارستان نرگسی شهر دوگنبدان و پیشرفت فیزیکی ۹۹درصدی کلینیک درمانی این شهرستان ابرازامیدواری کرد: روند توسعه زیرساخت های درمانی در گچساران ادامه یابد.
حافظ قرآن ابراز داشت: ۱۸۰ میلیارد ریال تجهیزات در این مدت برای مراکز درمانی گچساران خریداری و نصب شد.
فرماندار گچساران در این آئین از زحمات دکتر حافظ قرآن تشکر نمود و با بیان خدا قوت و خسته نباشید به ایشان، از خداوند عزت و سربلندی وی را درزندگیشان خواستار شد وهمچنین وی ضمن تبریک به دکتر صیدی ، بیان داشت: ان‌شاالله با همت ایشان شاهد ارتقای بیشتر خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان باشیم.

در پایان این آئین از خدمات خانم هایده حافظ قرآن در طول بیش از ۶ سال دوره مدیریتی شبکه بهداشت و بیمارستان شهید رجایی با اهداء لوح تقدیرقدردانی شد.

سهراب صیدی در آئینی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران معرفی شد.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.