جدیدترین خبرها

تعمیر و ایمن سازی دو مخزن ۱۸ هزار مترمکعبی آب در کمترین زمان ممکن

رییس اداره نکهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبر داد : تعمیر و ایمن سازی دو مخزن ۱۸ هزار مترمکعبی آب در کمترین زمان ممکن رییس اداره نگهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تعمیر و ایمن سازی دو مخزن ۱۸ هزار مترمکعبی آب در کمترین زمان […]

اشتراک گذاری
18 تیر 1397
کد مطلب : 328653

رییس اداره نکهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبر داد :

تعمیر و ایمن سازی دو مخزن ۱۸ هزار مترمکعبی آب در کمترین زمان ممکن

رییس اداره نگهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تعمیر و ایمن سازی دو مخزن ۱۸ هزار مترمکعبی آب در کمترین زمان خبر داد .

به گزارش توازن ، مهندس ذوالاکتاف رشیدی در تشریح و چگونگی تعمیر این مخازن اظهار کرد : باتوجه به اطلاع یافتن از پایین رفتن سقف مخزن به دلیل فرسودگی ، تیم عملیاتی این اداره وارد عمل شد تا بتواند این مشکل را در سریع ترین زمان برطرف نمایند .

وی ادامه داد: در ابتدا کار برداشتن سقف انجام شد و پس از آن ساخت پایه های نگهدارنده با استفاده از لوله های ۱۲ اینچ در دستور کار قرار گرفت و پس از آن این پایه ها در درون مخزن با استفاده از جرثقیل به جهت ایمن سازی و مقاومت سازه قرار گرفت .

رشیدی تصریح کرد : ساخت تعداد زیادی پایه اطراف مخزن و برداشتن سقف قسمتی از سقف مخزن مجاور به دستور مدیرعامل و بررسی آن از دیگر اقداماتی بود که صورت گرفت .

رییس اداره نگهداری و تعمیرات با بیان اینکه انجام ایمن سازی این دو مخزن به صورت شبانه روزی صورت گرفته است افزود: پس از مشاهده وضعیت سقف مجاور کار ایمن سازی آن نیز توسط نیروها انجام شد.

رشیدی خاطر نشان کرد : این دو مخزن ۱۸ هزار متر مکعبی آب منازل کارمندی ، ادارات و فضای سبز شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران را تأمین می کند که نیروهای تعمیرات بخش ۵ ، ترابری و دیگر ادارات در سریعترین زمان ممکن کار تعمیرات و ایمن سازی آن را به پایان رساندند .

لازم به ذکر است که اداره نگهداری وتعمیرات از ادارات زیر مجموعه مدیریت عملیات می باشد که از نظر حفظ وصیانت از تولید شرکت نقش بسزایی دارد.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.