تعمیر و ایمن سازی دو مخزن ۱۸ هزار مترمکعبی آب در کمترین زمان ممکن

رییس اداره نکهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبر داد :

تعمیر و ایمن سازی دو مخزن ۱۸ هزار مترمکعبی آب در کمترین زمان ممکن

رییس اداره نگهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تعمیر و ایمن سازی دو مخزن ۱۸ هزار مترمکعبی آب در کمترین زمان خبر داد .

به گزارش توازن ، مهندس ذوالاکتاف رشیدی در تشریح و چگونگی تعمیر این مخازن اظهار کرد : باتوجه به اطلاع یافتن از پایین رفتن سقف مخزن به دلیل فرسودگی ، تیم عملیاتی این اداره وارد عمل شد تا بتواند این مشکل را در سریع ترین زمان برطرف نمایند .

وی ادامه داد: در ابتدا کار برداشتن سقف انجام شد و پس از آن ساخت پایه های نگهدارنده با استفاده از لوله های ۱۲ اینچ در دستور کار قرار گرفت و پس از آن این پایه ها در درون مخزن با استفاده از جرثقیل به جهت ایمن سازی و مقاومت سازه قرار گرفت .

رشیدی تصریح کرد : ساخت تعداد زیادی پایه اطراف مخزن و برداشتن سقف قسمتی از سقف مخزن مجاور به دستور مدیرعامل و بررسی آن از دیگر اقداماتی بود که صورت گرفت .

رییس اداره نگهداری و تعمیرات با بیان اینکه انجام ایمن سازی این دو مخزن به صورت شبانه روزی صورت گرفته است افزود: پس از مشاهده وضعیت سقف مجاور کار ایمن سازی آن نیز توسط نیروها انجام شد.

رشیدی خاطر نشان کرد : این دو مخزن ۱۸ هزار متر مکعبی آب منازل کارمندی ، ادارات و فضای سبز شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران را تأمین می کند که نیروهای تعمیرات بخش ۵ ، ترابری و دیگر ادارات در سریعترین زمان ممکن کار تعمیرات و ایمن سازی آن را به پایان رساندند .

لازم به ذکر است که اداره نگهداری وتعمیرات از ادارات زیر مجموعه مدیریت عملیات می باشد که از نظر حفظ وصیانت از تولید شرکت نقش بسزایی دارد.

انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.