جدیدترین خبرها

موسوی و هرمزی گزینه های اصلی سرمربیگری نفت و گاز گچساران

سرمربی سابق شهرداری ماهشهر و سرمربی فصل گذشته ملی حفاری اهواز جدی ترین و اصلی ترین گزینه های مسئولان باشگاه نفت و گاز گچساران برای سرمربیگری در این تیم می باشند.

اشتراک گذاری
16 تیر 1397
کد مطلب : 328635

سرمربی سابق شهرداری ماهشهر و سرمربی فصل گذشته ملی حفاری اهواز جدی ترین و اصلی ترین گزینه های مسئولان باشگاه نفت و گاز گچساران برای سرمربیگری در این تیم می باشند.

به گزارش”دی اسپورت”، تیم نفت و گاز گچساران از جمله تیم هایی بوده که همواره در رقابت های لیگ دسته دوم حاضر شده و هر فصل جزء یکی از مدعیان اصلی قهرمانی و صعود به لیگ بوده است ، آنان که فصل گذشته با سرمربیگری بهمن فرازمند مربی بومی خود تا مرحله پلی آف لیگ دسته دوم پیش رفتند اما در نهایت با قبول شکست برابر استقلال جنوب تهران در ضربات پنالتی از صعود به رقابت های لیگ یک بازماندند.

حال با توجه به پتانسیل های موجود در استان کهگیلیویه و بویر احمد و بازماندن چند باره تیم های این استان در صعود و حضور در سطح های بالای فوتبال کشور این بار مسئولان نفت و گاز گچساران عزم خود را برای بستن تیمی در قامت یک تیم مدعی صعود جذب کرده اند و در اولین اقدام به دنبال گزینه های سرمربیگری تیم خود رفته تا با انتخاب سرمربی بلافاصله فعالیت نقل و انتقالاتی خود را شروع کنند و با جذب بازیکنان مد نظر سرمربیشان آماده حضور در رقابت های لیگ دسته دوم شوند‌.

با این وجود از گچساران خبر می رسد مسئولان باشگاه نفت باب مذاکره را با مرییان و گزینه های مد نظر خود باز کرده اند و در این بین سید کوروش موسوی سرمربی سابق شهرداری ماهشهر و همچنین داریوش هرمزی مربی باسابقه خوزستانی جدی ترین گزینه مسئولان نفت برای سپردن هدایت تیمشان می باشند. باید منتظر ماند و دید که در نهایت مدیران نفت سکان هدایت تیمشان را به کدام یک از گزینه های خود خواهند سپرد‌.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.