جدیدترین خبرها

۲ هزار و ۶۵۲ واحد مسکن مهر در گچساران در حال ساخت است

معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزارو ۵۵۱ واحد مسکن مهر در شهر یاسوج، ۲ هزارو ۶۵۲ واحد در گچساران و ۹۱۲ واحد در کهگیلویه در حال ساخت است. به گزارش توازن ، نوید موسوی افزود: معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزارو ۶۸۶واحد مسکن […]

اشتراک گذاری
09 تیر 1397
کد مطلب : 328470

معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزارو ۵۵۱ واحد مسکن مهر در شهر یاسوج، ۲ هزارو ۶۵۲ واحد در گچساران و ۹۱۲ واحد در کهگیلویه در حال ساخت است.

به گزارش توازن ، نوید موسوی افزود: معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزارو ۶۸۶واحد مسکن مهر در این استان تکمیل و آماده واگذاری به متقاضیان شده است.

وی گفت : ۱۴۶واحد از این تعداد در شهر یاسوج، ۸۴۰واحد در گچساران و۷۰۰ واحد در کهگیلویه آماده بهره برداری شده است.
موسوی ابراز کرد: انشعاب یکهزارو ۲۹۶ واحد مسکن مهر بزودی نصب خواهد شد.
وی تنها راه نجات و برون رفت طرح مسکن مهر از مشکلات و چالش‌های آن و بسته شدن پرونده این طرح را منوط به همکاری و مشارکت بیش از پیش مردم در پرداخت سهم آورده خود دانست.
موسوی تصریح کرد: از مجموع پنج هزار و ۱۱۵ واحد مسکن مهر در این استان، یکهزار و ۴۴۰ واحد آن تا سال ۹۳ به متقاضیان واگذار شده بود.
وی ادامه داد: از مجموع این تعداد واحد واگذار شده قبل سال ۹۳، ۷۷۴ واحد در یاسوج، ۵۱۶ واحد در گچساران و تعداد ۱۵۰ واحد در کهگیلویه بوده است.
موسوی افزود: یکهزار و ۹۱۷ واحد مسکن مهر در استان کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون در حال واگذاری است.
وی با بیان اینکه عملیات ساخت پنج هزار و ۱۱۵ واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزارنفر جمعیت استان در سال ۸۷ آغاز شده است، گفت: بیش از ۶ هزار مسکن در شهرهای با جمعیتی زیر ۲۵ هزار نفر در استان ساخته شده است.
وی تصریح کرد: هفت هزار واحد مسکن خود مالک بادریافت تسهیلات۲۵۰میلیون ریالی در سطح استان ساخته شده اند.
مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار جمعیت استان در سال ۸۷ آغاز و تاکنون چهار هزارو ۸۰۶ واحد آن احداث شده است.

انتهاب پیام / ط

“ایرنا”

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.