جدیدترین خبرها

۱۶ قطعه از عرصه ادارات گچساران در بافت فرسوده قرار دارد

به گزارش توازن ؛ عبدالرحیم رحیمی روز یکشنبه درجلسه بررسی عرصه ادارات گچساران در املاک بنیاد مستضعفان که در محل سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد گفت : بیش از ۳ دهه  است که بحث املاک زمین ادارات در شهرستان گچساران می‌گذرد و این مسئله به صورت لاینحل باقی مانده است. وی ادامه داد: برخی […]

اشتراک گذاری
04 تیر 1397
کد مطلب : 328374

به گزارش توازن ؛ عبدالرحیم رحیمی روز یکشنبه درجلسه بررسی عرصه ادارات گچساران در املاک بنیاد مستضعفان که در محل سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد گفت : بیش از ۳ دهه  است که بحث املاک زمین ادارات در شهرستان گچساران می‌گذرد و این مسئله به صورت لاینحل باقی مانده است.

http://fgachsaran.kb-p.ir/Portal/picture/?296042/00070001

وی ادامه داد: برخی از روسای ادارات در شهرستان گچساران نمی‌دانستند که این ساختمان‌ها و املاک زمین دارای سند است یا که خیر.

رحیمی  با بیان اینکه همه ما وابسته به نظام هستیم  و ادارات باید در راستای قانون عمل کنند، عنوان کرد:در ثبت اسناد و املاک در شهرستان گچساران هرآن چه  که مربوط به دولت است برای دولت و وظیفه ما در این زمینه حفاظت و صیانت از املاک، اموال و بیت المال است.

وی  با بیان اینکه تعداد ۱۶ قطعه از عرصه ادارات  در املاک بنیاد مستضعفان در بافت فرسوده قرار دارد، گفت: اداراتی از جمله مانند، شهرداری، امور عشایر، دامپزشکی، سازمان فنی و حرفه‌ای، شبکه بهداشت و درمان، ساختمان‌های قدیمی  ادارات،  اداره ثبت احوال و اسناد، تعاون روستایی، حسینیه‌ها و مساجدی که در بافت فرسوده از جمله حسینیه مسلم بن عقل و مسجد امام حسین در محله رادک گچساران از جمله اماکنی است که  در املاک بنیاد مستضعفان  قرار گرفته است.

رحیمی در این نشست اظهار داشت : در شهرستان گچساران بین ۲ تا ۴۵ هزار مترمربع مساحت از عرصه ادارات در املاک بنیاد مستضعفان قرار گرفته است.

رحیمی خاطرنشان کرد: در این زمینه دولت کمک می‌کند که بعد از ۳۰ سال این مشکل مرتفع و به صورت مصلحانه زمین اداراتی که هم اکنون در آن واقع است  از بنیاد مستضعفان خریداری و سند دریافت نمایند.

فرماندار گچساران: با توجه به اهمیت این موضوع با پیگیری‌هایی که در دوسال گذشته از طریق استانداری و وزارت کشور در زمینه املاک ادارای  مشخص و در وزارت ‌خانه به ثبت رسید.

انتهای پیام/ط

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.