جدیدترین خبرها

آزمون کنکور سراسری امسال گچساران در ۱۱ حوزه برگزار می‌شود

فرماندار گچساران گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده آزمون کنکور سراسری امسال گچساران در ۱۱ حوزه برگزار می‌شود و تمامی شرایط حفاظتی برای برگزاری کنکور فراهم شده است. به گزارش توازن ، عبدالرحیم رحیمی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی کنکور سراسری گچساران افزود: تمهیدات لازم برای جلوگیری از قطعی برق، سرویس دهی فوریت‌های پزشکی […]

اشتراک گذاری
03 تیر 1397
کد مطلب : 328350

فرماندار گچساران گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده آزمون کنکور سراسری امسال گچساران در ۱۱ حوزه برگزار می‌شود و تمامی شرایط حفاظتی برای برگزاری کنکور فراهم شده است.

به گزارش توازن ، عبدالرحیم رحیمی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی کنکور سراسری گچساران افزود: تمهیدات لازم برای جلوگیری از قطعی برق، سرویس دهی فوریت‌های پزشکی به داوطلبان کنکور و استقرار آمبولانس در حوزه‌های آزمون و سیستم سرمایشی و خنک کننده بررسی و آب آشامیدنی مورد نیاز انجام شده است.
وی گفت : سه هزار و۳۹۲ دانش آموز این شهرستان آماده رقابت در کنکور سراسری امسال در روزهای پایانی هفته جاری هستند که از این تعداد ۲ هزار و ۴۰۴ داوطلب در رشته تجربی و دیگر شرکت کنندگان در رشته‌های ریاضی، انسانی، هنر و زبان خارجه خواهند بود.
رحیمی بیان کرد: بیش از یک هزار و ۵۶۲ نفر از داوطلبان دختر هستند.

مدیر آموزش و پرورش گچساران نیز گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ششم تیر امسال مهلت دارند تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به مشاهده و پرینت کارت اقدام کنند.

ظهر الدین پور الحسینی اظهار داشت: وی گفت: چنانچه در کارت‌های داوطلبان اشتباهی وجود داشته باشد، شعبه رفع نقص در آموزش و پرورش این شهرستان دایر است.
وی تصریح کرد: کنکور سراسری امسال، روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم تیر امسال در ۲ نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.
پور الحسینی عوامل اجرایی کنکور سراسری امسال در گچساران را ۲۳۴ نفر اعلام کرد.
وی با اشاره به مکان‌های پیش بینی شده برای برگزاری کنکور سراسری در این شهرستان گفت: مدارس آسیه، علامه طباطبایی، هنرستان طالقانی، شهید تندگویان، مدرسه جهان آرا و دبستان رسالت برای برگزاری کنکور سراسری ۹۷ پیش‌بینی شده است.
مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت : ۶۱ درصد شرکت کنندگان در کنکور سراسری این شهرستان معادل ۲ هزارو ۹۵ نفر را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.http://fgachsaran.kb-p.ir/Portal/picture/?296033/00060012انتهای پیام/ط

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.