جدیدترین خبرها

هندبالیست جوان گچسارانی به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد

به گزارش توازن،مهدی رهبر سرمربی تیم ملی هندبال جوانان ایران ۲۲ بازیکن را به ششمین اردوی تیم ملی دعوت کرد که نام میلاد قلندری هندبالیست گچسارانی تیم هندبال نفت وگاز در بین دعوت شدگان دیده می شود. ششمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال جوانان کشورمان از ۷ تا ۱۳ تیر ماه برای اعزام به شانزدهمین […]

اشتراک گذاری
02 تیر 1397
کد مطلب : 328345

به گزارش توازن،مهدی رهبر سرمربی تیم ملی هندبال جوانان ایران ۲۲ بازیکن را به ششمین اردوی تیم ملی دعوت کرد که نام میلاد قلندری هندبالیست گچسارانی تیم هندبال نفت وگاز در بین دعوت شدگان دیده می شود.


ششمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال جوانان کشورمان از ۷ تا ۱۳ تیر ماه برای اعزام به شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ عمان (انتخابی جهانی۲۰۱۹ ) در تهران برگزار می شود.
میلاد قلندری بازیکن تیم نفت وگاز گچساران هندبال خود را از تیم های پایه( نونهالان،نوجوانان و جوانان) نفت وگاز گچساران آغاز کرد و هم اکنون عضو تیم بزرگسالان نفت وگاز گچساران است.
قلندری سابقه قهرمانی و نائب قهرمانی لیگ برتر هندبال،مقام چهارم باشگاههای آسیا،مقام هفتم باشگاههای جهان را همراه با تیم هندبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران و چندین بار حضور در اردوهای تیم های ملی نوجوانان و جوانان کشورمان را در کارنامه ورزشی خود دارد.

انتهای پیام/ط

منبع: خبرگزاری صداوسیما

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.