جدیدترین خبرها

جشن‌های دهه کرامت در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشن‌های دهه کرامت با موضوع آئین‌های نمایشی در استان خبر داد. به گزارش توازن ، رضا دهبانی‌پور اظهار داشت: برنامه‌های دهه کرامت از ۲۴ تیرماه همزمان با میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) آغاز و تا میلاد حضرت امام رضا(ع) ادامه دارد. وی با اشاره به اینکه […]

اشتراک گذاری
02 تیر 1397
کد مطلب : 328337

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشن‌های دهه کرامت با موضوع آئین‌های نمایشی در استان خبر داد.

به گزارش توازن ، رضا دهبانی‌پور اظهار داشت: برنامه‌های دهه کرامت از ۲۴ تیرماه همزمان با میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) آغاز و تا میلاد حضرت امام رضا(ع) ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر همزمان با دهه کرامت جشن‌ها و برنامه‌های مختلفی با همکاری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، عنوان کرد: مطابق با داشته‌ها و ظرفیت‌‌های محلی تکالیفی را برای استان‌ها در این دهه مشخص می‌کنند.

دهبانی‌پور ابراز کرد: در سال‌های اخیر به دلیل ظرفیت فرهنگی و هنری استان در حوزه تئاتر و نمایش برنامه‌های دهه کرامت با موضوع آئین‌های نمایشی در دستور کار قرار می‌گیرد که هنرمندانی در سراسر کشور با ارسال آثار در برنامه‌ها و جشنواره‌ها شرکت می‌کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ۳ جانبه در زمینه برگزاری جشن‌های و برنامه‌های دهه کرامت ادامه داد: فراخوان آئین‌های نمایشی با گستره کشوری منتشر و در نهایت آثار ارسالی ارزیابی و مورد داوری قرار می‌گیرد که ۸ مورد برگزیده انتخاب می‌شود.

دهبانی‌پور با اشاره به اینکه جشن‌های عمومی دهه کرامت توسط کانون فرهنگی و هنری مساجد برگزار می‌شود، بیان کرد: نهاد کتابخانه عمومی در دهه کرامت، مسابقه کتابخوانی رضوی را نیز برگزار می‌کند.

انتهای پیام/ط

“تسنیم”

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.