جدیدترین خبرها

مردم دیلم راه را بر کارکنان شرکت نفت گچساران بستند

صبح امروز چهارشنبه اهالی منطقه سیاهمکان در شهرستان دیلم برای دومین بار راه ورودی اتوبوس کارکنان شرکت بهره بهره برداری نفت و گاز گچساران به تلمبه خانه نفت گوره را مسدود و از ورود کارکنان به محل کار خود جلوگیری کردند. به گزارش توازن ، به نقل از ایرنا،  این اهالی در ۲۲ خرداد امسال […]

اشتراک گذاری
30 خرداد 1397
کد مطلب : 328227

صبح امروز چهارشنبه اهالی منطقه سیاهمکان در شهرستان دیلم برای دومین بار راه ورودی اتوبوس کارکنان شرکت بهره بهره برداری نفت و گاز گچساران به تلمبه خانه نفت گوره را مسدود و از ورود کارکنان به محل کار خود جلوگیری کردند.

به گزارش توازن ، به نقل از ایرنا،  این اهالی در ۲۲ خرداد امسال برای اعتراض به جذب نیروی غیربومی در تلمبه خانه گوره برای ساعاتی راه ورودی اتوبوس کارکنان شرکت بهره بهره برداری نفت و گاز گچساران به تلمبه خانه نفت گوره را مسدود و از ورود کارکنان به محل کار خود جلوگیری کردند که با پادرمیانی مسئولان مربوطه، تجمع کنندگان محل را ترک کردند.
براساس گزارش‌های دریافتی، برای رفع این مشکل جلسه‌ای در فرمانداری دیلم در استان بوشهر در حال برگزاری است.
در فراخوانی نیز که در هفته جاری نیز در فضای مجازی دیلم منتشر شده بود از جوانان این منطقه خواسته شد تا دوباره در روز چهارشنبه (امروز) ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح در مسیر راه ورودی به منطقه نفتی گوره تجمع کنند.
تلمبه خانه گوره که کار انتقال نفت از حوزه‌های نفتی را به پایانه‌ها ی نفتی میسر می‌کند در مجاورت روستای سیاهمکان از توابع شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر قرار دارد.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های تابعه مناطق نفت خیز جنوب و حوزه فعالیت آن در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، بوشهر و فارس است.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دارای ۱۰ واحد بهره برداری، ۱۰ واحد تقویت و تزریق فشار گاز، سه پالایشگاه گاز و گاز مایع، پنج واحد نمک زدایی و بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ کیلومتر خط لوله انتقال نفت است.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های تابعه مناطق نفت خیز جنوب و حوزه فعالیت آن در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، بوشهر و فارس است.

انتهای پیام/ط

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.