جدیدترین خبرها

۳۸۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۶ حودکفا شدند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار و ۸۰۰ طرح در کمیته امداد امام (ره) استان که باعث خودکفا و خارج شدن این تعداد از افراد تحت پوشش این نهاد در ۹۶ شده، گام مهم در توانمندسازی آنهاست. به گزارش توازن ، علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه در نشست شورای هماهنگی […]

اشتراک گذاری
29 خرداد 1397
کد مطلب : 328214

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار و ۸۰۰ طرح در کمیته امداد امام (ره) استان که باعث خودکفا و خارج شدن این تعداد از افراد تحت پوشش این نهاد در ۹۶ شده، گام مهم در توانمندسازی آنهاست.

به گزارش توازن ، علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه در نشست شورای هماهنگی بانک های استان، گفت: بانک های عامل استان در حوزه نهادهای حمایتی کمیته امداد امام (رضوان الله تعالی علیه)، بهزیستی و زندانیان عملکرد خوبی داشته باشند.

وی اظهار داشت: چون جمعیت روستایی و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی استان بالا است، برای کاهش محرومیت، مهاجرت و برای توانمندسازی آنها همه دستگاه های اجرایی و بانک های استان در ارائه خدمات، پرداخت تسهیلات و ایجاد اشتغال امسال با جدیتی بیشتری پای کار بیایند.
احمدی تلاش بانک های عامل در پرداخت ۴۱۰ میلیارد ریال در سال گذشته برای اشتغال افراد تحت حمایت کمیته امداد امام (رضوان الله تعالی علیه) و ۴۹ میلیارد ریال به افراد زیرچتر حمایتی بهزیستی را قابل تقدیر دانست و ادامه داد: متاسفانه نام برخی از بانک ها که سهمیه بالایی هم داشته اند را در این زمینه نمی بینم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار و ۸۰۰ طرح در کمیته امداد امام (رضوان الله تعالی علیه) استان که باعث خودکفا و خارج شدن این تعداد از افراد تحت پوشش این نهاد در ۹۶ شده گام مهم در توانمندسازی آنهاست.
وی یادآور شد: اینکه چهار هزار و ۲۰۰ خانوار در نوبت برای قرار گرفتن تحت پوشش کمیته امداد استان در سال گذشته بود که با توانمندسازی به ۸۰۰ نفر کاهش یافت، حرکت ارزنده ای است و امسال باید به این موضوع توجه جدی تری شود.
احمدی با بیان اینکه سطح تسهیلات در سال جاری چشمگیرتر از سال گذشته است، تاکید کرد: بانک ها، دستگاه های اجرایی به خصوص نهادهای حمایتی از هم اکنون برنامه ریزی لازم را برای ایجاد اشتغال افراد تحت پوشش به عمل آورند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به یک هزار و ۶۸۶ پرونده افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (رضوان الله تعالی علیه) متقاضی دریافت تسهیلات خود اشتغالی اشاره و به تلاش برای ایجاد اشتغال پایدار آنها تاکید کرد و گفت: زندانیان نیازمند که خانواده های آنها قطعا در شرایط سختی بسر می برند، هم باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.
وی تاکید کرد: بانک ها از مسائل اجتماعی و مشکلات عدیده مردم غافل نشوند چرا که همه دغدغه ها ازدواج جوانان، ایجاد اشتغال پایدار و رفع مشکلات مردم است.
احمدی گفت: به مشکلات مردم به خصوص افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی نگاه اخلاقی و انسانی داشته باشیم و برای کمک به آنها به دنبال بهانه و توجیه غیرمنطقی نباشیم.

انتهای پیام/ط

“خبرگزاری شبستان”

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.