جدیدترین خبرها

۴۵ فعال قرآنی و اعضاء کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان گچساران تجلیل شدند

گردهمایی و مراسم تجلیل از فعالان قرآنی و اعضاء کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان گچساران و ضیافت افطاری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران ، با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. به گزارش توازن ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران  با تأکید بر اینکه […]

اشتراک گذاری
25 خرداد 1397
کد مطلب : 328082

گردهمایی و مراسم تجلیل از فعالان قرآنی و اعضاء کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان گچساران و ضیافت افطاری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران ، با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش توازن ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران  با تأکید بر اینکه ترویج فرهنگ قرآنی و دینی در جامعه امری بسیار مهم و ضروری است، افزود: تلاش برای نهادینه شدن فرهنگ قرآنی در بین خانواده‌ها امری بسیار مهم است.

امیرحسین نوروزی با اشاره به اینکه مساجد گچساران برنامه‌هایی برای ترویج فرهنگ قرآنی در سطح شهرستان دارد، گفت: نهادینه شدن فرهنگ قرآنی و دینی در بین خانواده‌ها به ویژه نسل نوجوانان و جوانان در دستور کار این اداره قرار دارد.

وی تصریح کرد: به طور قطع انس هر چه بیشتر افراد به ویژه نوجوانان و جوانان سبب تربیت صحیح دینی آن‌ها می‌شود.

نوروزی ابراز کرد: انتظار می‌رود که دستگاه‌ها و ادارات و به ویژه ادارات و دستگاه‌های فرهنگی برای ترویج و نهادینه شدن فرهنگ قرآنی در سطح شهرستان همکاری و تلاش کنند.

این نشست با هدف تجلیل از فعالان قرآنی در سطح شهرستان و ترویج فرهنگ قرآنی برگزار شد که در این راستا ۴۵ فعال قرآنی و اعضاء کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان گچساران تجلیل شدند.

انتهای پیام/ط

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.