تشییع پیکر رئیس هیات والیبال استان از جانباختگان پرواز “تهران یاسوج”

پیکر مرحوم اردشیر راد، از جانباختگان پرواز” تهران ـ یاسوج” در یاسوج تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش ایسنا، احمد پیکر مرحوم اردشیر راد، عصر روزیکشنبه، ۲۰ خرداد ماه در میان دستان جمعیت ورزش دوست، مدیر کل ورزش و جوانان، معاونین وکارکنان ورزش و جوانان، روسا و نایب رئیسان هیات های ورزشی و پیشکسوتان ورزشی به سالن شهید پایدار یاسوج منتقل شد.

پیکر مرحوم اردشیر راد و پس از برگزاری مراسم باشکوه در میان حزن و اندوه جامعه ورزش و جوانان به آرامستان شرف آباد شهر یاسوج منتقل و با حضور مردم قدرشناس استان پس از تشییع و اقامه نماز به خاک سپرده شد.

احمد ضیایی، ریاست فدراسیون والیبال کشور که در این مراسم شرکت کردند طی سخنانی گفت: مرحوم اردشیر راد واقعا مرد با اخلاق بود و کسی خوب و با اخلاق باشد در بین مردم از یاد نمی رود و همه به نیکی از او یاد می کنند.

وی افزود: مرحوم راد مسئولی دلسوز و پیگیر بود و همیشه دنبال مسایل و مشکلات ورزش والیبال در مرکز بودند و دغدغه ورزش را داشتند.

به گزارش ایسنا، اردشیر راد، رئیس فقید هیئت والیبال استان کهگیلویه و بویراحمد و کارمند پزشکی قانونی استان بود که ۲۹ بهمن ماه سال ۹۶ در سانحه هوایی تهران ـ یاسوج جان خود را ازدست داد.

پرواز شماره ۳۷۰۴شرکت هواپیمایی آسمان با ۶۰مسافر و ۶خدمه پروازی ساعت ۸ صبح روز یکشنبه، ۲۹ بهمن تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان از رادار خارج و سقوط کرد و امروز حدود ۱۱۴روز از این حادثه می گذرد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.