جدیدترین خبرها

تشییع پیکر رئیس هیات والیبال استان از جانباختگان پرواز “تهران یاسوج”

پیکر مرحوم اردشیر راد، از جانباختگان پرواز” تهران ـ یاسوج” در یاسوج تشییع و به خاک سپرده شد. به گزارش ایسنا، احمد پیکر مرحوم اردشیر راد، عصر روزیکشنبه، ۲۰ خرداد ماه در میان دستان جمعیت ورزش دوست، مدیر کل ورزش و جوانان، معاونین وکارکنان ورزش و جوانان، روسا و نایب رئیسان هیات های ورزشی و پیشکسوتان […]

اشتراک گذاری
21 خرداد 1397
کد مطلب : 327973

پیکر مرحوم اردشیر راد، از جانباختگان پرواز” تهران ـ یاسوج” در یاسوج تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش ایسنا، احمد پیکر مرحوم اردشیر راد، عصر روزیکشنبه، ۲۰ خرداد ماه در میان دستان جمعیت ورزش دوست، مدیر کل ورزش و جوانان، معاونین وکارکنان ورزش و جوانان، روسا و نایب رئیسان هیات های ورزشی و پیشکسوتان ورزشی به سالن شهید پایدار یاسوج منتقل شد.

پیکر مرحوم اردشیر راد و پس از برگزاری مراسم باشکوه در میان حزن و اندوه جامعه ورزش و جوانان به آرامستان شرف آباد شهر یاسوج منتقل و با حضور مردم قدرشناس استان پس از تشییع و اقامه نماز به خاک سپرده شد.

احمد ضیایی، ریاست فدراسیون والیبال کشور که در این مراسم شرکت کردند طی سخنانی گفت: مرحوم اردشیر راد واقعا مرد با اخلاق بود و کسی خوب و با اخلاق باشد در بین مردم از یاد نمی رود و همه به نیکی از او یاد می کنند.

وی افزود: مرحوم راد مسئولی دلسوز و پیگیر بود و همیشه دنبال مسایل و مشکلات ورزش والیبال در مرکز بودند و دغدغه ورزش را داشتند.

به گزارش ایسنا، اردشیر راد، رئیس فقید هیئت والیبال استان کهگیلویه و بویراحمد و کارمند پزشکی قانونی استان بود که ۲۹ بهمن ماه سال ۹۶ در سانحه هوایی تهران ـ یاسوج جان خود را ازدست داد.

پرواز شماره ۳۷۰۴شرکت هواپیمایی آسمان با ۶۰مسافر و ۶خدمه پروازی ساعت ۸ صبح روز یکشنبه، ۲۹ بهمن تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان از رادار خارج و سقوط کرد و امروز حدود ۱۱۴روز از این حادثه می گذرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.