جدیدترین خبرها

حضور بانوان هندبالیست گچسارانی در جام باشگاههای آسیا

تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران به عنوان نماینده کشورمان در سومین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های زنان آسیا حاضر می شود.

اشتراک گذاری
21 خرداد 1397
کد مطلب : 327955

حضور بانوان هندبالیست گچسارانی در جام باشگاههای آسیا

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مرکز کهگیلویه وبویراحمد، رییس امور ورزش نفت وگاز گچساران گفت:تیمحضور بانوان هندبالیست گچسارانی در جام باشگاههای آسیا هندبال بانوان نفت وگاز گچساران سال گذشته عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر هندبال بانوان کشور را کسب کرد اما پس از انصراف تیم هندبال بانوان تاسیسات دریایی تهران به عنوان تیم اول هندبال بانوان ایران راهی جام باشگاههای زنان آسیا شد.
محمد حبیبی افزود:برای حضور مقتدرانه در رقابت های جام باشگاههای زنان آسیا چند بازیکن به این تیم اضافه می شود و بازی های تدارکاتی نیز برای تیم در نظر گرفته خواهد شد.
اعظم صمیمی سرمربی تیم هندبال بانوان نفت وگاز گچساران نیز با بیان اینکه تمرینات این تیم آغازشده است گفت: به زودی تمرینات بدنسازی تیم آغاز می شود و تمام تلاش خود را خواهیم کرد در جام باشگاههای زنان آسیا حضوری پر قدرت داشته باشیم.
سومین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه‌های زنان آسیا روز‌های یکم تا ۱۰ اکتبر ۲۰۱۸ (۹ تا ۱۸ مهر ۹۷) در شهر آستانه کشور قزاقستان برگزار می‌شود..
در سومین دوره رقابت‌های هندبال باشگاه‌های زنان آسیا تیم نفت وگاز گچساران برای نخستین بار وتیم شهید چمران لارستان برای دومین باردر این رقابتها شرکت می کنند.
این برای نخستین بار است که دو تیم از هندبال بانوان ایران در جام باشگاه‌های آسیا حضور دارند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.