جدیدترین خبرها

تجمع رانندگان تاکسی در شورای شهر دوگنبدان/ اصرار شورای شهر دوگنبدان به افزایش ۱۰ درصدی نرخ کرایه انواع تاکسی

به گزارش توازن ، ظهر امروز تعدادی از رانندگان تاکسی شهر دوگنبدان به نمایندگی از هم صنفان خود در مقابل ساختمان شورای شهر این شهرستان تجمع کردند  ودر اعتراض به اجرایی نشدن مصوبه افزایش کرایه‌ها و بیان مشکلات و دغدغه های خود پرداخته و از شورای شهر خواستند تا فکری به حال معیشت آنها که […]

اشتراک گذاری
08 خرداد 1397
کد مطلب : 327928

به گزارش توازن ، ظهر امروز تعدادی از رانندگان تاکسی شهر دوگنبدان به نمایندگی از هم صنفان خود در مقابل ساختمان شورای شهر این شهرستان تجمع کردند  ودر اعتراض به اجرایی نشدن مصوبه افزایش کرایه‌ها و بیان مشکلات و دغدغه های خود پرداخته و از شورای شهر خواستند تا فکری به حال معیشت آنها که این روزها به خطر افتاده کنند.

رئیس شورای شهر دوگنبدان ، اعتراض اصلی این رانندگان تنها به دلیل اجرایی نشدن مصوبه افزایش کرایه‌ها و اعتراض به مسافربرهای شخصی عنوان کرد و گفت : اعتراض به معنی اعتصاب این قشر زحمت‌کش نیست بلکه آنان تنها با حضور در مقابل شورا پیگیر مراحل اداری انجام نشده از سوی شورا شدند.

این در حالی است که برخی از راننده تاکسی ها خودسرانه نرخ کرایه‌ تاکسی‌ ها در مسیرهای مختلف شهری را  ۲۰ درصد افزایش داده اند.

مدیرعامل تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرستان گچساران هم با یادآوری اینکه طبق قانون هرگونه افزایش نرخ کرایه حمل ونقل عمومی باید بر مبنای قانون مصوب شورای شهر و مورد تایید فرمانداری باشد، گفت: رانندگان نباید به طور خودسرانه اقدام به اخذ کرایه از مسافر کنند زیرا هرگونه افزایش نرخ کرایه تاکسی بیش از نرخ مصوب غیرقانونی است و سازمان تاکسیرانی قطعا نظارت میکند.

سید نوید حسینی اظهار کرد: در حال حاضر در شهرستان گچساران حدود ۱۳۰۰ تاکسی‌ تلفنی، بی‌سیم، آژانس و  تاکسی‌های کددار شخصی و رسمی  وجود دارد که کار جابه جایی مسافر درون شهری را انجام می‌دهند.

حسینی گفت: روزانه ۳۰ هزار مسافر به وسیله  تاکسی‌ تلفنی، بی‌سیم، آژانس و  تاکسی‌های کددار شخصی و رسمی کار حمل و نقل مسافران گچسارانی را بر عهده دارند.

به گزارش توازن  ، ظهر امروز جلسه ای در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی ها در محل سالن جلسات شورای اسلامی برگزار شد که، اعضای شورای شهر دوگنبدان با افزایش ۱۰ درصدی واحد تاکسیرانی موافقت نمودند .

دراین نشست مقرر شد که نرخ مصوب شده کرایه  تاکسی‌های شهر گچساران  به کمیته انطباق ارسال و پس از تایید به زودی اعلام و به سمع و نظر شهروندان خواهد رسید.

انتهای پیام/ط

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.