جدیدترین خبرها

آسفالت۴۵۰هزار متر مربع خیابانهای دوگنبدان

شهردار دوگنبدان گفت: عملیات اجرایی روکش و آسفالت ۴۵۰ هزار متر مربع از معابر و خیابان های این شهر از سال گذشته تاکنون اجرا شده است.

اشتراک گذاری
06 خرداد 1397
کد مطلب : 327898

مسعود ظفری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای این حجم کار ،چهار هزارو ۹۰۰ تن قیر استفاده شده است.
وی ارزش ریالی این میزان قیر را ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این میزان آسفالت، روکش و لکه‌گیری در مناطق مختلف این شهر انجام گرفت.
ظفری ابراز کرد: این میزان آسفالت بیشتر در مناطق کمتر توسعه یافته شهر دوگنبدان که بیش از ۲۷ سال از آسفالت اولیه این نقاط گذشته بود انجام گرفت.
وی عنوان کرد: این عملیات بیشتر در مناطقی از جمله شهرک جزیره، بلوار خلیج فارس، شهرک معلم، حد فاصل فلکه فرودگاه به سمت فلکه سرباز، گلستان، ۱۰۸ دستگاه و مسیر فلکه سرباز به پارک بانوان و زیرگذر در ۲مسیر رفت و برگشت روکش آسفالت انجام گرفت.
وی ادامه داد: همچنین معابر مناطقی از جمله جاده پازنان، پل بازار روز، پل مطبوعات و بازار میوه فروشی‌های گچساران آسفالت شده است.
ظفری گفت: با هدف توسعه عمران شهری، بهبود تردد خودروها، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب، آسفالت خیابان ها با جدیت در دستور کار قرار دارد.
ظفری افزود: آسفالت و هدایت آب های سطحی، ساماندهی معابر، زیرسازی، پیاده رو سازی و ساماندهی ورودی های شهر از اقدامات مهم مدیریت شهری دوگنبدان در سالجاری است.
در شهر دوگنبدان با ۶۹۰ هکتار مساحت یک میلیون و ۲۹۶ هزار متر مربع فضای سبز و۲۱ پارک عمومی با بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع وجود دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.