جدیدترین خبرها

دستگیری ۲۷ متهم در طرح امنیت اجتماعی گچساران

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: ۲۷ نفر متهم در طرح پاکسازی نقاط آلوده این شهرستان توسط پلیس دستگیر شدند. به گزارش توازن ، سرهنگ سید محمد موسوی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و درخواست های مردمی، بیان کرد:از افراد دستگیر شده چهار گرم هروئین و ۲ قبضه سلاح غیرمجاز کشف و ضبط […]

اشتراک گذاری
02 خرداد 1397
کد مطلب : 327717

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: ۲۷ نفر متهم در طرح پاکسازی نقاط آلوده این شهرستان توسط پلیس دستگیر شدند.

به گزارش توازن ، سرهنگ سید محمد موسوی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و درخواست های مردمی، بیان کرد:از افراد دستگیر شده چهار گرم هروئین و ۲ قبضه سلاح غیرمجاز کشف و ضبط شده است.

موسوی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و خودروها و موتورسیکلت های متخلف به پارکینگ منتقل شدند.

سرهنگ موسوی خاطر نشان کرد: ارتقای کیفی احساس امنیت در بین شهروندان ،مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر ،جمع آوری معتادان  پرخطر، برخورد با سارقان و ارازل اوباش و مزاحمان خیابانی در جهت آسایش مردم از اولویت های پلیس است.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرحهای مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرم و ناهنجاری اجتماعی از طریق سامانه۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.
۲۱۴ کیلو گرم انواع مواد مخدر امسال درمحورهای ارتباطی این شهرستان کشف و ضبط شده است.
مواد مخدر مکشوفه شامل تریاک، هروئین، شیشه و حشیش بوده است.
۶۸۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر با اجرای طرح‌های پاک‌سازی نقاط آلوده، سال ۹۶ در این شهرستان کشف و ضبط شد.

پلیس گچساران هشت خودرو و سه دستگاه موتورسیکلت متهمان را هم توقیف کرد.

انتهای پیام/ط

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.