نفرات برتر چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در شهرستان گچساران اعلام شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران با اعلام امتیازات توسط داوران و اساتید این دوره از مسابقات چهل و یکمین دوره سراسری قرآن کریم در این شهرستان خبر داد و اسامی برگزیدگان را اعلام کرد.

فرزین بهمنی آزاد در گفتگو با خبرنگار توازن ،  افزود : چهل و یکمین مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی بیست و پنج اردیبهشت در محل حوزه علمیه حضرت بی بی حکیمه (س) با ۱۰۰ نفر شرکت کننده در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، اذان و دعا خوانی با حضور جامعه قرآنی شهرستان گچساران در دو گروه  برادران و خواهران در رده سنی بالای ۱۸ سال برگزار شد.

بهمنی با تقدیر از استقبال خوب جامعه قرآنی شهرستان گچساران از این مسابقات، افزود: در حوزه برادران رشته قرائت  حسین کاظم دشتی و مجتبی خادمی در رشته ترتیل پدرام فصیح زاده در رشته اذان ولی صادق پور ، پدرام فصیح زاده و سید احسان موسوی مهر به مرحله استانی راه یافتند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: در رشته قرائت بخش خواهران سیده فاطمه موحد در رشته ترتیل : زینب امیله در رشته حفظ ۱۰جزء بانوان مریم جعفری ، سیده نرجس نامی عنا ، مریم السادات خردمند  ، در رشته حفظ ۵جزء فائزه محمدی و نرجس عزیزی و در رشته دعا خوانی : سکینه سجودیان ، افسانه و فائزه علی پور  به مرحله استانی رفتند.

گفتنی است : برای کسب رتبه در هر مرحله و جواز حضور در مرحله استانی حداقل امتیاز کسب شده توسط شرکت کننده در رشته حفظ ۱۳۰ و دیگر رشته ها ۶۵ بوده است.

نفرات اعلام شده  به عنوان افراد برگزیده معرفی و به مرحله استانی اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.