جدیدترین خبرها

اجرای طرح ضیافت الهی در جوار امام زاده جعفر (ع) و شهدای گمنام شهرستان گچساران

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران گفت: طرح ضیافت الهی در جوار امام زاده جعفر (ع) و شهدای گمنام شهرستان گچساران در حال برگزاری می باشد. فرزین بهمنی آزاد در گفتگو با خبرنگار توازن ، اظهار کرد:  طبق سنوات گذشته همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی که شامل چندین […]

اشتراک گذاری
02 خرداد 1397
کد مطلب : 327711

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران گفت: طرح ضیافت الهی در جوار امام زاده جعفر (ع) و شهدای گمنام شهرستان گچساران در حال برگزاری می باشد.

فرزین بهمنی آزاد در گفتگو با خبرنگار توازن ، اظهار کرد:  طبق سنوات گذشته همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی که شامل چندین برنامه فرهنگی، مذهبی و اجتماعی است در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی  با بیان اینکه طرح ضیافت الهی، یکی از طرح‌های مهم سازمان اوقاف و امور خیریه است، اظهار داشت: این طرح در گچساران با همکاری دو روحانی اعزامی از قم در امام زاده جعفر (ع) گچساران بصورت شبانه روز و دیگری با همکاری سپاه ناحیه گچساران در پارک شهدای گمنام از ساعت ۲۲ شب اجرا می‌شود .

بهمنی بابیان اینکه ترویج فرهنگ وقف یکی دیگر از برنامه‌های متنوع طرح ضیافت الهی است، ادامه داد: با توجه به استقبال زیاد مردم در ماه مبارک رمضان از مساجد و امامزادگان، این بهترین فرصت است که بتوانیم این سنت حسنه را به مردم معرفی کنیم‌.

وی گفت: ترویج فرهنگ وقف در زمینه‌های اشتغال، ازدواج و افطاری ساده، توسعه فرهنگ قرآنی، مصحف شریف و… است و از ظرفیت یاوران وقف برای فعالیت در این برنامه‌ها استفاده می‌کنیم.

بهمنی با بیان اینکه اجرای این طرح با برنامه‌های متنوع که به اقتضای فضای ماه مبارک رمضان و جو معنوی حاکم بر این ماه در بقاع متبرکه شهرستان همراه است، افزود: در اجرای این طرح شاهد برپایی خیمه معرفت هستیم که در این خیمه‌ها غرفه‌های متعددی دایر می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران با اشاره به اینکه در این غرفه‌ها کارشناسان دینی و فرهنگی مستقر هستند، گفت: غرفه‌های کودک، چندرسانه‌ای، پاسخ به شبهات دینی، مشاوره خانواده، گفتمان دینی، عرضه محصولات فرهنگی از جمله غرفه‌های موجود در این خیمه‌ها است.

گفتنی است هر ساله اوقاف و امور خیریه گچساران برنامه‌های متنوع فرهنگی را با عناوین خاصی از جمله طرح ضیافت الهی اجرا می کند.

انتهای پیام/ط

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.