با استفاده از شرایط میزبانی کار را در گچساران تمام میکنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در خصوص آخرین وضعیت این تیم قبل از دیدار با استقلال جنوب تهران گفت: بعد از این که یک ماراتن فوتبال را با انجام ۳۰ بازی پشت سر گذاشته‌ایم تمام سعی و تلاش ما بر این بود تا بازیکنان را به لحاظ جسمانی و روانی آماده بازی کنیم.

به گزارش توازن ، به نقل از پرتال شرکت بهره برداری نفت و گازگچساران ، بهمن فرازمند در خصوص آخرین وضعیت این تیم قبل از دیدار با استقلال جنوب تهران اظهار کرد: بعد از بازی با سردار بوکان ریکاوری خوبی از سوی کادر فنی برروی بازیکنان صورت گرفته است و هم اکنون با اطمینان می‌گویم در شرایط بسیار خوبی به سر می‌بریم.

فرازمند ادامه داد: هر دو تیم به دلیل دیدارهایی که با یک دیگر داشته‌اند همدیگر را به خوبی می‌شناسند و با شناخت در مقابل یک دیگر قرار خواهیم گرفت.

وی افزود: ضمن اینکه این تیم از یک مربی و مدیرفنی قابل احترامی به نام فرهاد کاظمی بهره می‌برد تصریح کرد: همه بازیکنان آماده هستند و در شرایط خوبی به سر می‌برند و هدف اصلی ما نیز همین است که با استفاده از شرایط میزبانی و توانمندی هوادارانمان کار را در گچساران تمام کنیم.

سرمربی نفت گچساران تاکید کرد: هواداران یار دوازدهم ما هستند و من  از تک تک آنها خواهش می‌کنیم تا دقیقه ۹۰ صبور باشند و فقط تیم خودشان را تشویق کنند.

فرازمند خاطرنشان کرد: دست همه پیشکسوتان و آنهایی که تا امروز چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری ما را رهنمود کرده‌اند می‌بوسم چرا که این عزیزان اساتید من هستند و احترام خاصی برای آنها قائل هستم و تنها انتظار من این است روز بازی در کنار ما باشند.

سرمربی نفت گچساران گفت : از همه مردم می‌خواهم روز بازی ما را تنها نگذارند و روز بازی دست در دست هم دهیم تا بتوانیم کار را در گچساران به اتمام برسانیم.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.