جدیدترین خبرها

فراخوان باشگاه نفت و گاز گچساران به هواداران

دیدار حساس تیم های نفت و گاز گچساران و استقلال جنوب تهران در حالی عصر (سه شنبه) ۲۵اردیبهشت ماه در ورزشگاه شهدای نفت دوگنبدان برگزار می شود که باشگاه نفت و گاز گچساران هواداران خود را برای تشویق نماینده شهرمان در بازی پلی آف فراخوانده است. به گزارش توازن؛باشگاه و کانون هواداران نفت و گاز […]

اشتراک گذاری
24 اردیبهشت 1397
کد مطلب : 327583

دیدار حساس تیم های نفت و گاز گچساران و استقلال جنوب تهران در حالی عصر (سه شنبه) ۲۵اردیبهشت ماه در ورزشگاه شهدای نفت دوگنبدان برگزار می شود که باشگاه نفت و گاز گچساران هواداران خود را برای تشویق نماینده شهرمان در بازی پلی آف فراخوانده است.

به گزارش توازن؛باشگاه و کانون هواداران نفت و گاز گچساران در فراخوانی مشترک از همه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران خصوصا هواداران متعصب نفت و گاز گچساران برای حضور منسجم در بازی پلی آف روز سه شنبه ۲۵اردیبهشت مقابل استقلال جنوب تهران برای حمایت همه جانبه از فرزندان نفتی در سایه تشویق،حفظ آرامش و نهایتا کسب پیروزی دعوت بعمل آورد.

بنابر اعلام مهندس فرهاد جعفری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران و صادق خادمی رئیس کانون هواداران،در این فراخوان آمده است:

هر چند می دانیم که هواداران پرشور نفت و گاز گچساران برای حضور در چنین دیداری نیازی به دعوت و فراخوان ندارد و در حرکتی خودجوش،مانند همیشه سکوها را به تسخیر حضور پرشور و پرانرزی خود درآورده و ورزشگاه شهدای نفت را زرد رنگ خواهند کرد.

با این وجود برخود فرض دانستیم که با دعوت از همه دوستداران تیم فوتبال نفت و گاز به یاری هواداران،بتوانیم صعود به لیگ یک آزادگان را در شهر خودمان یکسره نماییم.

اینک که اعضای تیم فوتبال نفت و گاز گچساران می روند تا با همت و تلاش مضاعف بازیکنان و درایت و تدبیر اعضای کادر فنی،در سایه حمایت همه جانبه مدیریت باشگاه و کانون هواداران انتظار چندساله هواداران را تحقق بخشیده و موجبات شادی دل های هواداران را فراهم آورند،و با شکست تیم استقلال جنوب تهران راهی لیگ یک آزادگان شویم

خود و هواداران عزیز را دعوت می کنیم تا در کنار احترام نسبت به حریف و داور،با رعایت موازین اخلاقی و مسائل انظباطی،چنان به تشویق تیم محبوب خود برخیزیم که راهی جز شکست برای رقیب باقی نماند و در هر دو میدان اخلاق و ورزش پیروز باشیم و به تیم خود در کنار انرژی و هیجان،آرامش بدهیم.

ما هواداران نفت و گاز همچون همه اعضای تیم،آرام و قرار نخواهیم داشت تا لحظه پیروزی و صعود به لیگ یک که به یاری پروردگار متعال محقق شود و بتوانیم جشن صعود را در آسمان بام نفتی ایران برپا کنیم.

به گزارش راک نیوز، دیدار رفت مرحله پلی آف روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ در استادیوم شهدای نفت دوگنبدان و دیدار برگشت روز چهارشنبه ۲ خرداد ساعت ۲۱ ورزشگاه شهدای شهرقدس تهران برگزار می‌شود.

تیم‌های نفت وگاز گچساران واستقلال جنوب تهران به ترتیب با کسب ۱۶ و ۱۵ امتیاز به مرحله پلی آف راه یافتند.

در مرحله نخست لیگ دسته دوم در فصل جاری نفت و گاز گچساران ۲ بازی با استقلال جنوب تهران انجام داده است

نفت و گاز گچساران در مسابقات امسال با نتیجه ۲ بر صفر در شهر دوگنبدان از سد استقلال جنوب تهران گذشت و در تهران با نتیجه یک بر صفر نتیجه را به این تیم واگذار کرد.

نفت و گاز گچساران دو فصل پیش در بازی پلی اف بازی را به حریف بوشهری واگذار کرد و از راهیابی به لیگ دسته اول فوتبال کشور باز ماند.

تیم نفت و گاز گچساران با هفت تساوی، ۳ برد، ۱۶ امتیاز و تفاضل گل ۳ در مرحله نهایی در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت و به عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله پلی اف راه یافت.

شاهین شهرداری بوشهر با۲۴ امتیاز به عنوان تیم اول گروه دوم به دسته اول کشور راه یافت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.