جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • تجمع مردم روستاهای یاسوج برای گرفتن چادر

  برخی از اهالی روستاهای اطراف یاسوج با تجمع مقابل هلال احمر درخواست چادر کردند.

  اشتراک گذاری
  20 اردیبهشت 1397
  کد مطلب : 327523

  به گزارش فارس از یاسوج، طی زلزله های یک هفته اخیر در شهرستان های بویراحمد و خسارت به برخی از خانه ها، اهالی روستاهای بویراحمد از جمله گنجه ای، مزدک، گوشه و مادوان با تجمع در مقابل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در خواست چادر کردند.

  برخی از این افراد در گفت و گو با خبرنگاران گفتند: خانه هایشان براثر زلزله های اخیر شکاف برداشته و دهیاری و کلانتری هم این موضوع را صورتجلسه کردند.

  اهالی روستاهای یاسوج گفتند: از شدت ترس نمی توانیم شب را در خانه هایمان سپری کنیم و از طرفی هم نمی توانیم خانه ها را ترک کنیم، از مسوولان استان خصوصا هلال احمر درخواست داریم چادر در اختیارمان قرار دهند تا این بحران را سپری کنیم.

  اما عزیز فیلی معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: چادر فقط در اختیار کسانی قرار داده می شود که خانه هایشان دچار خسارت شده است.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در همین خصوص هم گفت: به هیچ عنوان چادر انفرادی در اختیار افراد قرار نمی گیرد.

  سید امان الله جهانبین گفت: چادرهایی برای بیمارستان ها، خوابگاه ها و سایر دستگاه ها برپا شده و برای اسکان اضطراری مردم در پارک مهرورزی، پارک ولایت و اتوبوسرانی بیش از ۲۰۰ چادر برای مردم شهر یاسوج برپا شده است.

  وی عنوان کرد: کسانی که در زلزله های اخیر دچار خسارت شدند بعد از تایید کلانتری در اردوگاه های اسکان اضطراری اسکان داده می شوند.

  این مسوول عنوان کرد: نیروی انتظامی حافظان امنیت هستند و خانوارهای روستاهای اطراف شهر یاسوج با آرامش در چادرهای اسکان مستقر می شوند.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.