جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • نمایش فکاهی نامه گمشدگان در گچساران به روی صحنه رفت

  نمایش فکاهی نامه گمشدگان توسط گروه سفیر در گچساران به روی صحنه رفت. به گزارش توازن ، این کار هنری توسط گروه نمایش سفیر وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران اجرا می شود این نمایش به نویسندگی عبدالحی شماسی ، طراحی و کارگردانی اورنگ نارکی گذری دارد بر زندگی آدمهایی که در روزمره […]

  اشتراک گذاری
  20 اردیبهشت 1397
  کد مطلب : 327447

  نمایش فکاهی نامه گمشدگان توسط گروه سفیر در گچساران به روی صحنه رفت.

  به گزارش توازن ، این کار هنری توسط گروه نمایش سفیر وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران اجرا می شود این نمایش به نویسندگی عبدالحی شماسی ، طراحی و کارگردانی اورنگ نارکی گذری دارد بر زندگی آدمهایی که در روزمره گی زندگی گرفتار شده اند واز هویت انسانی خود دور شده اند و به نوعی به مسائل و مشکلات روزمره اجتماع به زبان طنز پرداخته شده است.

  در نمایش فکاهی نامه گمشدگان امیرحسین گشتاسبی ، امین فخراوری ، زهرا رضایی فرد ، علیرضا ناظرشاهی ، نسیم گرامی ، علیرضا گشتاسبی ، محمد پیام ، اسما رستاخیز – شیداویسی – ستاره علیزاده – سانازالماسی به مدت پنج روز هرشب ساعت ۲۰در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،سالن شهید مندنی زاده  به ایفای نقش می پردازند.

  اورنگ نارکی در گفتگو با توازن ، با اشاره به اینکه شهرستان گچساران در حوزه نمایش طنز حرف های زیادی را برای گفتن دارد ، اظهار کرد: خلق آثار هنری با بهره گیری از ابزار طنز می تواند اصلاح پلشتی ها و نارسایی های جامعه را در پی داشته باشد.

  گروه تئاتر سفیر با مدیریت اورنگ نارکی از سال ۱۳۷۲درشهرستان گچساران تشکیل شده وتاکنون به فعالت تئاتری خود ادامه داده ود جشنوارهای ملی وبین الملی حضور داشته است.

  انتهای پیام/ط

   

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.