جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • گچساران کمترین مشکلات حوزه کارگری را در استان به خود اختصاص داده است

  همایش تجلیل از کارگران شهرداری دوگنبدان به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، با حضور نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و کارگران خدمات شهری در محل باشگاه فرهنگیان برگزار شد.

  اشتراک گذاری
  12 اردیبهشت 1397
  کد مطلب : 325896

  همایش تجلیل از کارگران شهرداری دوگنبدان به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، با حضور نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و کارگران خدمات شهری در محل باشگاه فرهنگیان برگزار شد.

  به گزارش توازن ، در این مراسم که با حضور جمعی از کارگران حوزه خدمات شهری شهرداری برگزار شد نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی  با گرامیداشت روز کارگر و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: کارگران قشر زحمتکش و محترمی هستند که چرخ‌های خدمات شهری توسط این قشر چرخانده می‌شود.

  غلامرضا تاجگردون افزود: بی شک همه مسوولین نظام از شرایط سخت و طاقت فرسای کار برای شما کارگران عزیز اطلاع دارند و این قشر زحمت کش و دلسوز جامعه هستند.

  وی با اشاره به اینکه همه واقفیم که رکن اساسی کار و تولید، کارگران هستند، بیان داشت: گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر به پاس خدمات صادقانه کارگران شریف و مؤمن ایران اسلامی، فرصتی شد تا زحمات بی بدیل این عزیزان را ارج نهیم.

  تاجگردون افزود:همه مردم و مسئولان نظام وظیفه دارند در این روز نسبت به این قشر زحمت‌کش و فداکار که با صرف انرژی‌های خویش موتور تولید، کشاورزی و صنعت را به حرکت درآورده سر تعظیم فرود آورد.
  نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه کار و کارگری در دین مبین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژه ای بر خوردار است، افزود: کارگران بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند، بی‌شک حیات ملت، جامعه و همه پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی بر گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ ورزی کارگران است .

  تاجگردون تاکید کرد : محموعه شهرداری و اعضای شورا ی شهر باید با یکدیگر تعامل داشته و از هم حمایت کنند.

  وی با تاکید بر ضرورت این دو مجموعه گفت: شکی نیست که باید بین شهرداری و شوراها ارتباط خوبی وجود داشته باشد چرا که این ارتباط در نهایت منجر به حل بسیاری از مشکلات شهروندان و شهرها خواهد شد.

  تاجگردون با بیان اینکه هر پروژه‌ای که مشکلات شهروندان را رفع کند، انسان محور است، افزود: فصل، فصل کار و تلاش است و باید با استفاده بهینه از زمان ، اجرای بدون وقفه پروژه های عمرانی ، سرعت خدمت رسانی به شهروندان را تسریع کرد.

  نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به این‌که باید مسیر تاثیرگذاری شهروندان، در برنامه‌های عمرانی شهر فراهم گردد، گفت : در این راستا اولین گام  کیفیت بخشی بیشتر به اجرای پروژه های عمرانیست.

  پروانه نیکمرام مدیرکل اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهکیلویه و بویراحمد در این همایش ضمن قدردانی از زحمات کارگران بابیان اینکه توان دست‌های کارگران را می‌ستایم، اظهار کرد: روز جهانی کارگر یادمانی است برای ارج گذاشتن زحمات و تلاش‌های کارگران است و فرصتی برای پاسداشت و گرامیداشت منزلت کارگر است.

  وی بیان داشت: کارگران و کارفرمایان بازوان اقتصادی در توسعه و پیشرفت جامعه هستند که خیلی از کارفرمایان امروز کارگران دیروز بوده‌اند که امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به قشر عظیم کارگران خدمت می‌شود و امنیت شغلی و معیشتی آنان فراهم‌شده است.
  نیکمرام بابیان اینکه افتخار می‌کنم که کارگر هستم، گفت: اگر عده‌ای فرصت‌طلب شما کارگران را به نظام و شغلتان ناامید و دلسرد کرده‌اند، ما غفلت نخواهیم کرد، در انقلاب و نظام مقدسی، زن، مرد، پیر، کارگر و کارمند در جامعه همه باهم یک اندازه و قابل حرمت هستند.

  مدیرکل اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهکیلویه و بویراحمد گفت: شهرستان گچساران کمترین مشکلات حوزه کارگری را در استان به خود اختصاص داده است.

  در ادامه شهردار دوگنبدان با اشاره به اینکه امروز با دستان پرتوان کارگران هر روز خدمات این مجموعه متجلی می‌شود، تصریح کرد: توسعه شهر در گرو تلاش کارگران شهرداری بوده تا شهری آباد و پاک را برای شهروندان مهیا کنند.

  مسعود ظفری خاطرنشان کرد: همه کارکنان شهرداری زحمت می‌کشند و کارگران خدمات شهری انسان‌های وارسته‌ای بوده که با اخلاص کار می‌کنند.

  وی با بیان اینکه کارگران خدماتی حافظ تمیزی و پاکی شهر هستند،‌ اظهار داشت:‌ قطعاً تلاش این افراد برای شهروندان آشکار و نمایان است.

  ظفری تصریح کرد: همه مجموعه شهرداری باید برای داشتن شهری شاداب و آباد تلاش کنند چون شهر امانت مردم بوده و برای حفظ و تمیزی آن کوشا باشیم.

  شهردار دوگنبدان اظهار کرد: شهر صنعتی و نفت خیز دوگنبدان ۱۶۰ هکتار فضای سبز دارد که ۷۳ نیروی خدماتی و ۸۰پاکبان به خدمت رسانی مشغول هستند.

  رئیس شورای شهر دوگنبدان هم در این مراسم ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر و نیز گرامیداشت روز معلم گفت: امروز مفتخریم میزبان کارگرانی عزیزی هستیم که به صورت شبانه روزی برای تمیزی و پاکیزگی سطح شهر، تلاش و همت می نمایند که این مهم بر هیچکس پوشیده نیست.

  سید ناصر حسینی اظهار داشت: امروزه کارگران نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصادی ، عمرانی و آبادانی هر شهری دارند و روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است که از کارگران پر توان و تلاشگر که با همت والای خود کار را عبادت و تلاش خود را در سر نوشت ملت و این مملکت مؤثر می داند ، تجلیل و قدردانی کرد.

  حسینی گفت : روز کارگر فرصتی مغتنمی برای قدردانی از طبقه شریف کارگران است که امام راحل(ره) آنها را ستون فقرات استقلال کشور و اسطوره سرنوشت ساز و رهایی بخش از وابستگی ها و پیوستگی ها دانستند.

  وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای اسلامی دوگنبدان همیشه یار و پشتیبان کارگران بوده و از حق آنان دفاع خواهند کرد.

  گفتنی است این همایش برای نخستین بار توسط شورای شهر دوگنبدان با همکاری شهرداری برگزار شد.

  انتهای پیام/ط

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.