جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • با معرفی برترین ها مسابقات ورزشی بانوان شاغل خاتمه یافت

  به مناسبت روز کار و کارگر مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی ویژه بانوان شاغل در ادارات گچساران در رشته آمادگی جسمانی در محل سالن پدخندق این شهرستان برگزار شد. سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران در حاشیه اختتامیه مسابقات ورزشی ویژه بانوان شاغل در ادارات گچساران در گفتگو با توازن گفت : این رقابتها […]

  اشتراک گذاری
  11 اردیبهشت 1397
  کد مطلب : 325891

  به مناسبت روز کار و کارگر مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی ویژه بانوان شاغل در ادارات گچساران در رشته آمادگی جسمانی در محل سالن پدخندق این شهرستان برگزار شد.

  مسابقات ورزشی بانوان شاغل ادارات گچساران با معرفی برترین ها پایان یافت

  سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران در حاشیه اختتامیه مسابقات ورزشی ویژه بانوان شاغل در ادارات گچساران در گفتگو با توازن گفت : این رقابتها با شرکت ۳۰ نفر از بانوان شاغل در ادارات مختلف گچساران انجام شد که در نتیجه مهتاب صادقی در گروه سنی اول، فروغ رضایی در گروه سنی دوم و شیوا مهدی پور در گروه سنی سوم در آمادگی جسمانی قهرمان شدند.

  بیژن مهدی پور گفت: بکارگیری بانوان در سطوح مدیریتی در بعضی از استانها جهش چشمگیری داشته است و امیدوارم استفاده از ظرفیت و توانمندی بانوان به یک فرهنگ، باور و اعتقاد تبدیل شود.
  وی توسعه ورزش بانوان را موجب افزایش نشاط در محیط کاری، اداری و افزایش کارایی و راندمان عنوان و تاکید کرد: سلامتی زن به عنوان رکن و اساس خانواده با توجه به نقش هدایت گری و تربیت فرزندان در ایجاد جامعه سالم و بانشاط بسیار مهم است.

  مهدی پور ایجاد روحیه ، شادابی و نشاط بین بانوان شاغل در ادارات مختلف شهرستان گچساران و نیز توسعه ورزش در رشته آمادگی جسمانی را از هدفهای برگزاری این رقابتها ذکر کرد.

  گفتنی است در حاشیه این رقابت ها از خانمها اعظم صمیمی، مهری بخردی و شهین باشتی پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی این شهرستان تقدیر شد.مسابقات ورزشی بانوان شاغل ادارات گچساران با معرفی برترین ها پایان یافت
  مسابقات ورزشی بانوان شاغل ادارات گچساران با معرفی برترین ها پایان یافت
  مسابقات ورزشی بانوان شاغل ادارات گچساران با معرفی برترین ها پایان یافت
  انتهای پیام/ط

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.