جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • پیام تبریک سخنگوی شورای شهر دوگنبدان بمناسبت روز کارگر

  به گزارش توازن ، سخنگوی شورای شهر دوگنبدان طی پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت. در بخشی از پیام مسلم کرمی عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان آمده است: ارزش عرق بدن کارگر، مثل خون شهیدان راه خداست. امام خمینی ( ره ) روز کارگر بر […]

  اشتراک گذاری
  11 اردیبهشت 1397
  کد مطلب : 325889

  به گزارش توازن ، سخنگوی شورای شهر دوگنبدان طی پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.

  در بخشی از پیام مسلم کرمی عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان آمده است:

  ارزش عرق بدن کارگر، مثل خون شهیدان راه خداست.

  امام خمینی ( ره )

  روز کارگر بر همه زحمتکشانی که با دستهای پینه بسته، پاهای خسته و ذهنی همیشه درگیر برای سربلندی میهن خود دائم در تلاشند و در محضر وجدان خود سربلند و در مقابل خانواده، شرمنده از تامین یک زندگی ساده، آنانکه با سلاح علم و تجربه پیشقراولان جنگ اقتصادی اند تبریک عرض میکنم. چرخش چرخ تولید و اقتصاد، به برکت دستان پر خیر کارگران جامعه است ولی آنچه شایسته مقام کارگر است، چه از لحاظ جایگاه های شغلی و چه دستمزد و مزایا هیچکدام را نمیبینیم. امروز قاطبه کارگران درآمدی پایین تر از خط فقر دارند و عمدتا فاقد امنیت شغلی هستند. به امید روزی که کارفرمایان بفهمند این سکوت ها به احترام میهن اسلامی و خون هزاران شهید آن است و دیگر تاول دستها اجازه سرخ کردن صورتها را با سیلی از ما گرفته.

  در شورا برای اولین گام در رابطه با کارگری، به امید رونق کار برای کارگران ساختمانی تخفیف ۲۰% در ساخت و سازها را مصوب کردیم اما دردها عمیقتر و کاری تر است.

  قطره ای از دریای عظیم کارگری – مسلم کرمی

  انتهای پیام/ط

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.