جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • توسط شورای شهر و شهرداری دوگنبدان از ۴۵۰ معلم شاخص تجلیل میشود

  شورای شهر و شهرداری دوگنبدان در راستای گرامیداشت مقام شامخ معلم جشن بزرگی را برگزار می کند.

  اشتراک گذاری
  08 اردیبهشت 1397
  کد مطلب : 325439

  برای نخستین بار در راستای گرامیداشت مقام شامخ معلم و همچنین تجلیل از فرهنگیان شاغل و شاخص ، امسال شورای شهر و شهرداری دوگنبدان جشن بزرگی را برگزار می کند .این مراسم روز چهارشنبه در سالن آزادی نفت برگزار و درآن از از ۴۵۰ فرهنگی شاغل و شاخص در آموزش و پرورش که موفق شدند در سال تحصیلی در سطح استان و کشوردر موضوعات مختلف با عنوان مقام برتر و نمونه شناخته شده اند تجلیل و قدردانی می شود. در این راستا مسلم کرمی، سخنگوی شورای شهر دوگنبدان با پایگاه خبری توازن گفت وگو کرد.


  جایگاه معلم رفیع است
  مسلم کرمی ضمن تبریک هفته معلم اظهار داشت:در تمام جوامع بشری معلم یک عشق و موهبت الهی می باشد،اما درجامعه به این مهم توجه نشده واکنون عرف است که تنها اداره آموزش و پرورش از معلمان خود تقدیر میکند، درحالی که باید نهاد ها، ارگان ها و تشکل های مردم نهادی که خارج از اداره آموزش و پرورش هستند از معلمین قدردانی کنند.
  سخنگوی شورای شهر دوگنبدان ادامه داد: گرامیداشت مقام معلم، تجلیل از جامعه ی بشریت و انسانیت است،.به همین علت شورا شهر دوگنبدان با همکاری شهرداری تصمیم گرفت که کار جدیدی را در راستای ارج نهاندن به مقام شامخ این قشر زحمتکش جامعه انجام دهد.
  کرمی با تاکید بر اینکه همه باید شیوه زندگی معلمان را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم، اظهار داشت: وجود معلمان در سرنوشت یک کشور بسیار موثر است.
  وی تصریح کرد: معلمی سخت‌ترین و قابل احترامترین شغل در جامعه است که این افراد با تربیت انسان‌ها مواجه‌اند و این موضوع بسیار حائز اهمیت می‌باشد
  عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان عنوان کرد:هدف شورای شهر و شهرداری از تقدیر و تجلیل معلمان عزیز این است که بدانند همیشه قدردان زحمات آنها هستیم و افرادی که برای ارتقای فرهنگ جامعه و پویایی جامعه تلاش می‌کنند، قابل تقدیر هستند.
  سخنگوی شورای شهر دوگنبدان در خاتمه از همکاری شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران – اداره صنعت و معدن و تجارت جهت برپایی هر چه باشکوهتر این مراسم تشکر و قدردانی نمود .

  انتهای پیام/ط

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.