جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • زمان افتتاح جشنواره استانی«قرآن و عترت»

  معاون ارشاد اسلامی کهگیلویه عنوان کرد: فردا، سوم اسفندماه جشنواره استانی قرآن و عترت(مسابقات قرآنی) ساعت ۹ صبح در دهدشت افتتاح می‌شود.

  اشتراک گذاری
  01 دی 1396
  کد مطلب : 318195

  عبدالکریم عبودی، معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه در گفت‌وگو با ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: فردا، سوم اسفندماه جشنواره استانی قرآن و عترت(مسابقات قرآنی) ساعت ۹ صبح در کوی آزادگان، مجتمع فرهنگی ـ هنری ارشاد اسلامی دهدشت با حضور رضا دهبانی‌پور، مدیرکل ارشاد اسلامی استان افتتاح خواهد شد.
  وی شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای قرآنی به ویژه در گروه سنی نوجوانان و جوانان وایجاد انگیزه در میان عموم جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان برای فراگیری معارف قرآن و عترت را از اهداف این جشنواره ذکر کرد.
  معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه بخش‌های جشنواره را قرائت، ترتیل ویژه برادران و حفظ ۱ تا ۵ جزء، حفظ ۵ تا ۱۰ جزء، حفظ ۱۰ تا ۲۰ جزء ، حفظ ۲۰ تا ۲۵ جزء و حفظ کل با شرکت ۱۲۰ نفر عنوان کرد.
  عبودی با بیان اینکه به نفرات اول تا سوم هر رشته جوایز نفیسی اهدا می‌شود، افزود: شرکت در تمامی رشته‌های آزمون برای تمامی داوطلبان مرد و زن بدون هرگونه محدودیت سنی آزاد است، ضمن اینکه هر داوطلب از میان رشته‌های آزمون مجاز به انتخاب یک رشته است.
  وی در ادامه یادآور شد: ۸ گروه تئاتر خیابانی در موضوعات قرآنی نیز به دبیرخانه ارسال شده که شنبه، پنجم اسفندماه داوری خواهند شد، ضمن اینکه ۳ گروه برگزیده و در اختتامیه جشنواره در یاسوج تجلیل می‌شوند.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.