تشریح خدمات دامپزشکی باشت در ایام دهه فجر (+عکس)

چکیده: ظفری از برگزاری یک دوره کلاس آموزشی با موضوع آشنایی با بیماری های مشترک بین انسان و دام و بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در روستاهای این شهرستان خبر داد.

به مناسبت دهه فجر، واکسیناسیون، ویزین رایگان و ارائه مشاوره های درمانی توسط اداره دامپزشکی شهرستان باشت انجام شد.
به گزارش کبنا از باشت، صادق ظفری، رئیس اداره دامپزشکی باشت با اعلام این خبر اظهار داشت: هر ساله در ایام دهه فجر شبکه دامپزشکی شهرستان با اعلام برنامه های خود در جلسات به ویژه کمیته روستایی و عشایری دهه فجر، اقدام به ارائه خدمات بهداشتی و پیشگیری از بیماری های دامی به صورت ویژه به دامداران می نماید.
وی خدمت به جامعه عشایری و روستایی را از افتخارات مجموعه دامپزشکی بیان کرد و ادامه داد: به منظور گرامیداشت یوم الله دهه فجر این اداره با اعزام اکیپ های واکسیناسیون، ویزیت و مشاوره رایگان دام های سبک و سنگین به دامداران عشایر و روستایی خدمت رسانی می کند.
ظفری از برگزاری یک دوره کلاس آموزشی با موضوع آشنایی با بیماری های مشترک بین انسان و دام و بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در روستاهای این شهرستان خبر داد.
وی همچنین بازدید و نظارت بهداشتی بر فروشگاه های عرضه فرآورده های خام دامی را از دیگر اقدامات این اداره در ایام دهه فجر عنوان کرد و افزود: اطمینان از سلامت مواد خام دامی عرضه شده در شهرستان باشت با بازدیدهای مستمر مورد ارزیابی قرار گرفت.

خبر فتح الله پوران پور

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.