جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • عبودی: مسوولان در برگزاری مطلوب یادواره شهدا همت کنند

  با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان، شهردار، اعضای شورای شهر و برخی از مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی جلسه هماهنگی برای برگزاری یادواره شهدای شهرستانی در دفتر امام جمعه باشت برگزار شد.

  اشتراک گذاری
  17 بهمن 1396
  کد مطلب : 313840

  با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان، شهردار، اعضای شورای شهر و برخی از مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی جلسه هماهنگی برای برگزاری یادواره شهدای شهرستانی در دفتر امام جمعه باشت برگزار شد.
  به گزارش کبنا از باشت، سرهنگ سیدعلی رضازاده فرمانده سپاه ناحیه شهرستان باشت در این نشست با اشاره به برگزاری یادواره های مختلف شهدا اظهار داشت: در سال ۹۶ با همکاری دستگاه های اداری و اجرایی تعداد ۲۰ یادواره شهدا در سطح شهرستان برگزار شد که به جهت برگزاری باشکوه و آبرومند مورد و تقدیر خانواده معظم شهدا قرار گرفته است.
  وی افزود: در برگزاری یادواره های شهدای حوزه ای و پایگاهی ، از بسیج، بنیاد شهید و دستگاه های مختلف یاری خواستیم که بحمدالله همه در برگزاری این یادواره ها یاری کردند که از همه آنها تقدیر و تشکر داریم.
  سرهنگ رضا زاده برگزاری یادواره شهدای شهرستانی را حسن ختام همه یادواره های برگزار شده وی ادامه داد: این یادواره در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برگزار می شود و اثر بخشی یادواره ها برگزار شده در این یادواره شهدا تجلی پیدا می کند.
  وی مردم شهرستان باشت را مردمی بصیر، انقلابی و در خط ولایت فقیه نام برد و گفت: مردم شهرستان باشت در تمامی عرصه ها حضور پرشور و چشمگیری داشته اند و همواره از هر اقدامی برای زنده نگه داشتن یاد شهدا فروگذاری نخواهند کرد.
  فرمانده سپاه ناحیه شهرستان باشت افزود: امسال نیز همانند سال های گذشته باراهنمایی های امام جمعه محترم و همراهی و همکاری فرماندار، شهردار و اعضای مخترم شورای شهر یادواره شهدای شهرستانی در ۲۲ اسفندماه همزمان با روز شهدا برگزار خواهد شد.
  سرهنگ رضا زاده با تقدیر از شهرداری و اعضای شورای شهر به سبب تأمین اعتبار برگزاری یادواره شهدای شهرستانی در سال گذشته ابراز داشت: امسال نیز به مانند سال گذشته شهرداری و شورای شهر این یادواره را تأمین اعتبار می کنند که به همین سبب از این عزیزان کمال تشکر را داریم.
  وی با تأکید بر استفاده از نخبه های شهرستانی در برگزاری این یادواره گفت: نگاه ما به برگزاری این یادواره نگاه بومی گرایی است.
  فرمانده سپاه ناحیه شهرستان باشت در پایان هدف از برگزاری این جلسه را استفاده از رهنمودهای امام جمعه شهر باشت و تبادل و هم اندیشی در جهت برگزاری مناسب این یادواره اعلام کرد.
  امام جمعه شهر باشت نیز در این نشست ضمن قدردانی از سپاه در جهت برگزاری یادواره های شهدا ، بر لزوم برگزاری آن تأکید کرد و گفت: برگزاری این یادواره ها ضروری است و لازم است که هر از گاهی یادی از شهدا شود و حجاب غفلت کنار رود.
  حجت الاسلام والمسلمین عبودی برگزاری یادواره آبروی محله را کاری بسیار پسندیده عنوان کرد و افزود: یادواره شهدای شهرستانی عصاره تمام یادواره ها برگزار شده است لذا همت همه دستگاه ها را در برگزاری هر چه باشکوه تر این یادواره می طلبد.
  وی تصریح کرد: در این چند سال یادواره ها با عظمت برگزار شده و امید است امسال نیز پرشور و باشکوه برگزار شود.

  خبر فتح الله پوران پور

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.