تیم فوق تخصص جراحان پلاستیک «موسسه مرهم» وارد گچساران شد (+تصاویر)

چکیده: ۶۷ بیمار شکاف لب، شکاف کام و بیماری های ناهنجاری های مادرزادی  سر و صورت بصورت رایگان از سوی این متخصصان جراحی خواهند شد

به منظور خدمات رسانی و معاینه مردم محروم استان کهگیلویه و بویراحمد تیم پزشکی جراحان پلاستیک  و ترمیمی« موسسه مرهم » به سرپرستی پروفسورˈعبدالجلیل کلانتر هرمزی ˈ وارد شهرستان گچساران و مورد استقبال معاون فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران قرار گرفتند.

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران در گفت و گو با کبنانیوز اظهار داشت: ۶۷ بیمار شکاف لب، شکاف کام و بیماری های ناهنجاری های مادرزادی  سر و صورت بصورت رایگان از سوی این متخصصان جراحی خواهند شد.

محسن حیدر پور افزود: همچنین افرادی که دارای ناهنجاری های مادر زادی می باشند می توانند در ۲ شیفت صبح و عصر از ساعت ۸الی ۱۲ و ۱۶ الی ۲۰ به دفتر مدیریت بیمارستان شهید رجایی مراجعه کنند.

حیدر پور ادامه داد: این تیم متخصص ۲۱ نفره در قالب یک کاروان از ۱۷تا ۲۱ بهمن ماه امسال در بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان برای بیماران خدمات جراحی انجام خواهند داد.

وی افزود: بیماران واجد شرایط این استان از سوی این تیم پزشکی بصورت رایگان معاینه و در صورت نیاز ،عمل جراحی پلاستیک بروی آنان انجام خواهد شد.

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران در پایان خاطر نشان کرد: تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی موسسه مرهم فقط بیماران مادرزادی شکاف لب و شکاف کام ،سرو صورت را معاینه و جراحی می کنند،به هیچ عنوان بیماران که دچار عوارض سوختگی و ناراحتی های پوستی و تصادفات و….. را ویزیت و معاینه نمی‌کنند.

گزارش: حبیب قلندری

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.