جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • تیم فوق تخصص جراحان پلاستیک «موسسه مرهم» وارد گچساران شد (+تصاویر)

  ۶۷ بیمار شکاف لب، شکاف کام و بیماری های ناهنجاری های مادرزادی  سر و صورت بصورت رایگان از سوی این متخصصان جراحی خواهند شد

  اشتراک گذاری
  17 بهمن 1396
  کد مطلب : 313764

  به منظور خدمات رسانی و معاینه مردم محروم استان کهگیلویه و بویراحمد تیم پزشکی جراحان پلاستیک  و ترمیمی« موسسه مرهم » به سرپرستی پروفسورˈعبدالجلیل کلانتر هرمزی ˈ وارد شهرستان گچساران و مورد استقبال معاون فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران قرار گرفتند.

  رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران در گفت و گو با کبنانیوز اظهار داشت: ۶۷ بیمار شکاف لب، شکاف کام و بیماری های ناهنجاری های مادرزادی  سر و صورت بصورت رایگان از سوی این متخصصان جراحی خواهند شد.

  محسن حیدر پور افزود: همچنین افرادی که دارای ناهنجاری های مادر زادی می باشند می توانند در ۲ شیفت صبح و عصر از ساعت ۸الی ۱۲ و ۱۶ الی ۲۰ به دفتر مدیریت بیمارستان شهید رجایی مراجعه کنند.

  حیدر پور ادامه داد: این تیم متخصص ۲۱ نفره در قالب یک کاروان از ۱۷تا ۲۱ بهمن ماه امسال در بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان برای بیماران خدمات جراحی انجام خواهند داد.

  وی افزود: بیماران واجد شرایط این استان از سوی این تیم پزشکی بصورت رایگان معاینه و در صورت نیاز ،عمل جراحی پلاستیک بروی آنان انجام خواهد شد.

  رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران در پایان خاطر نشان کرد: تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی موسسه مرهم فقط بیماران مادرزادی شکاف لب و شکاف کام ،سرو صورت را معاینه و جراحی می کنند،به هیچ عنوان بیماران که دچار عوارض سوختگی و ناراحتی های پوستی و تصادفات و….. را ویزیت و معاینه نمی‌کنند.

  گزارش: حبیب قلندری

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.