برگزاری پیش آزمون المپیاد فوریت های پزشکی در کهگیلویه

چکیده: پرسنل فوریتهای پزشکی کهگیلویه حضور ۱۰۰ درصدی درپیش آزمون المپیاد علمی فوریتهای پزشکی داشتند.

معاون فنی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان گفت : تمامی پرسنل عملیاتی فوریتهای پزشکی شاغل در کهگیلویه بزرگ در پیش آزمون المپیاد علمی حضور فعال و ۱۰۰ درصدی داشتند.

ظهراب چمن آرا درگفتگو با کبنانیوز اظهار داشت:در تاریخ های ۱۴ و ۱۵ بهمن آزمون پیش المپیاد علمی از پرسنل شاغل در فوریتهای پزشکی استان برگزار گردید که کهگیلویه و شهرستانهای تابعه در این آزمون حضور ۱۰۰ درصدی داشتند.

وی که جهت حسن برگزاری و سلامت آزمون به دهدشت سفر کرده بود حضور چشمگیر پرسنل کهگیلویه را ستود و گفت : انتظار داشتیم حداکثر ۶۲ نفر پرسنل شاغل در شهرستانهای کهگیلویه ، چرام و لنده که حوزه امتحانی آنها کهگیلویه بود در این آزمون شرکت کنند ولی خوشبختانه با اطلاع رسانی های دقیق علاوه بر شرکت ۱۰۰ درصدی پرسنل شهرستانهای مذکور ۱۲  نفر از شهرستانهای گچساران ، باشت و یاسوج نیز در حوزه امتحانی کهگیلویه شرکت کردند.

چمن آرا مجموع پرسنل شرکت کننده در کهگیلویه را ۷۴ نفر عنوان کرد وتصریح کرد: با اعلام اینکه واحد آموزش مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان برای اینکه زمینه حضور تمام پرسنل عملیاتی را در آزمون فراهم نماید اقدام به برگزاری آزمون در روزهای ۱۴ و ۱۵ بهمن نمود .

وی گفت: در روز اول آزمون ۳۵ نفر و روز دوم ۳۹  نفر در کهگیلویه شرکت نمودند.

ظهراب چمن آرا ارتقاء پایه علمی پرسنل عملیاتی را هدف نهایی برگزاری اینگونه آزمونها برشمرد و افزود: در این راستا برگزیدگان آزمونهای علمی تمام استانهای کشور در المپیاد علمی کشوری انتخاب خواهند گردید.

معاون فنی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان ادامه داد: ضمن اینکه ۱۰  نفر از پرسنلی که بالاترین نمره علمی را کسب نمایند جوایز نفیسی تقدیم خواهد شد ، برگزیدگان آنها به المپیاد کشوری اعزام خواهند گردید.

وی در پایان افزود : این آزمون بصورت هماهنگ در شهرستانهای بویراحمد، کهگیلویه ، گچساران و لیکک برگزار گردید که هر کدام از حوزه های امتحانی توسط یک نفر از مسولین ستادی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای استان نظارت و توسط  مسولین حراست سلامت آنها تضمین گردید.

 

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.