جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • افتتاح هجدهمین دفتر خدمات مسافرتی کهگیلویه و بویراحمد

  کهگیلویه وبویراحمد با داشتن بیش از ۳۰۰تفرجگاه طبیعی، حدود دو هزارو ۶۰۰ اثر تاریخی، بیش از ۷۵۰ اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی و مواهب طبیعی چشم نواز مکانی مناسب برای مسافران است.

  اشتراک گذاری
  16 بهمن 1396
  کد مطلب : 313309

  با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد، معاون گردشگری هجدهمین دفتر خدمات مسافرتی کهگیلویه و بویراحمددر یاسوج افتتاح شد.

  به گزارش روابط عممی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان، محمود باقری در این آیین افتتاحیه گفت: این دفتر خدمات مسافرتی یازدهمین دفتری است که در دولت تدبیر و امیددر کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شده است.

  عضو کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: این دفاتر با مشارکت بخش خصوصی و با هدف معرفی هر چه بیشتر جاذبه های گردشگری، اشتغال زایی در صنعت گردشگری واجرای تورهای مسافرتی، سیاحتی و زیارتی راه اندازی می شوند.

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد همچنین از برخورد با برگزار کنندگان تورهای مسافرتی غیرمجاز در این استان خبر داد.

  وی تصریح کرد: کهگیلویه وبویراحمد با داشتن بیش از ۳۰۰تفرجگاه طبیعی، حدود دو هزارو ۶۰۰ اثر تاریخی، بیش از ۷۵۰ اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی و مواهب طبیعی چشم نواز مکانی مناسب برای مسافران است.

  کهگیلویه بویراحمد با طبیعت چهارفصل، جاذبه های متنوع گردشگری و اقلیم چهارفصل مقصد صدها هزار گردشگر در طول سال است.

   

   

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.