جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • اولین جشنواره برترین‌ کانال‌ها و سایت‌های صالحین سپاه فتح استان/ سایت صالحین دیشموک مقام اول را کسب کرد/ ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه درخشید+تصاویر

  اولین جشنواره رسانه های سایت ها و کانال های فضای مجازی صالحین کهگیلویه و بویراحمد در محل ستاد کنگره سرداران و شهدای استان در یاسوج برگزار شد.

  اشتراک گذاری
  16 بهمن 1396
  کد مطلب : 313243

  اولین جشنواره رسانه‌های سایت‌ها و کانال‌های فضای مجازی صالحین کهگیلویه و بویراحمد در محل ستاد کنگره سرداران و شهدای استان در یاسوج برگزار شد.

  در این جشنواره ۶ لوح زرین به برترین‌ها رسانه ای صالحین استان تقدیم شد.

  صالحین ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه درخشید

  در این میان ۴ لوح زرین توسط فعالان عرصه فضای مجازی و رسانه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه دریافت شده است.

  یک مقام اول”صالحین دیشموک (dishmook.salehin.ir)”– یک مقام دوم و دو مقام سوم توسط بسیجیان سپاه شهرستان کهگیلویه باعث شد تا ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در اولین جشنواره برترین‌ها صالحین استان؛ بدرخشد.

  سایت صالحین دیشموک با مدیریت وحید آهنگ از دیشموک به عنوان رسانه برتر و فعال صالحین سپاه در استان کهگیلویه و بویراحمد مقام اول را کسب و لوح زرین را به خود اختصاص داده است.

  محسن پورابراهیمی و مهدی فخیم زاده بصورت مشترک مقام سوم کانال سروش را کسب کردند.

  در این آئین که با حضور سرهنگ نصیرزاده مسئول ستاد کنگره سرداران و شهدای استان، سرگرد آرست معاونت تعلیم و تربیت سپاه فتح، محمود محمدی مسئول موسسه منادیان بصیرت استان و مسئولان واحدهای مختلف بسیج و سپاه برگزار شد؛ لوح زرین و لوح تقدیر تقدیم برترین‌ها شده است.

  کسب موفقیت افتخار آمیز و مقام اول رسانه صالحین در استان توسط صالحین دیشموک از حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی (ع) دیشموک به نمایندگی از سپاه شهرستان کهگیلویه در اولین جشنواره برترین‌های فضای مجازی و رسانه سپاه فتح استان را به بسیج دیشموک و کهگیلویه و بوی‍ژه فعالان عرصه صالحین در کهگیلویه #تبریک عرض می‌نماییم.

  وحید آهنگ فعال رسانه و فرهنگی دیشموک، کهگیلویه و استان کهگیلویه و بویراحمد قبل از این توانست با رسانه صالحین دیشموک به آدرس اینترنتی   dishmook.salehin.ir   برترین رسانه شهرستان کهگیلویه در جشنواره برترین‌های ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه و حتی کشور را به خود اختصاص دهد.

  لازم به ذکر است موفقیت رسانه‌های صالحین کهگیلویه نشان از فعالیت و عملکرد خوب فرماندهان بسیج شهرستان کهگیلویه و حوزه شجره طیبه صالحین شهرستان می‌باشد.

  تصاویر با کیفیت این جشنواره در زیر می‌آید.

   

   

  =============

  عکس از وحید آهنگ

  =============

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.