جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • اشتراک گذاری
  16 بهمن 1396
  کد مطلب : 313232

  فرمانده نیروی انتظامی  و فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک با هم دیدار کردند.

   

  تعامل نیروی انتظامی و بسیج حائز اهمیت است/ آمادگی همکاری با نیروی انتظامی هستیم

  فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمد تقی (ع) بخش دیشموک با بیان اینکه بسیج آمادگی دارد در بحث امنیت ازطریق گشت‌های بسیجی محله محور گام‌هایی موثری دربحث امنیت بردارد؛ خاطرنشان کرد: امید است مردم بابسیج که از خودمردم است همکاری لازم را داشته باشند.

  ستواندوم پاسدار اسماعیل معززی فرمانده نظامی بخش با ستواندوم بیژن تندپور فرمانده انتظامی بخش دیشموک در نشستی مسائل و موضوعات مختلف را بررسی و بر تعامل بیش از پیش بسیج و نیروی انتظامی تاکید کردند.

  فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی (ع) دیشموک ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و قدردانی از تلاش شبانه روز نیروی انتظامی اظهار کرد: تعامل بسیج و نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در منطقه حائیز اهمیت می‌باشد.

  معززی با تاکید بر همکاری بسیج و نیروی انتظامی؛ گفت: آمادگی همکاری با نیروی انتظامی در مناسبت‌های مختلف هستیم.

   

  فرماندهان بسیج و نیروی انتظامی از تلاش و همکاری شورای اداری بخش قدردانی کردند.

   

  تبریک فرمانده انتظامی به کسب مقام اول رسانه #صالحین بسیج دیشموک/ فرمانده انتظامی دیشموک: همکاری اصحاب رسانه در برقراری امنیت قابل تحسین است/ هر جا بسیج باشد؛ سربلندی است

  ستواندوم بیژن تندپور فرمانده انتظامی بخش دیشموک هم در این دیدار با بیان اینکه؛ فعالیت‌های بسیج قابل تحسین و مایه افتخار است، تصریح کرد: هرجا سربلندی وجود داشته، ردپایی از بسیج بوده است.

  وی بیان کرد: امنیت در منطقه را مدیون همه مردم و مسئولان به‌ویژه همکاری خوب بسیج هستیم.

  تندپور خاطرنشان کرد: با بسیج تعامل داشته و همیشه عملکرد بسیج را مورد تحسین قرار می‌دهیم.

  فرماندهی انتظامی بخش دیشموک متذکر شد: در همه مناسبت‌ها و موقع نیاز، بسیج دیشموک یار و همیار نیروی انتظامی بوده است.

  تندپور با اشاره به اینکه، اصحاب رسانه افتخاری کار می‌کنند، بیان کرد: #اصحاب_رسانه #دیشموک در حفظ امنیت با ما همکاری دارند.

  وی به گشت‌های شبانه اشاره کرد و گفت:‌ پیرامون برقراری امنیت؛ همیشه آماده هستیم.

  تندپور بیان کرد: در بحث امر به معروف و نهی از منکر در تعامل با بسیج و معتمدان دیشموک، کارهای خوبی توسط نیروی انتظامی شده است.

  وی با بیان اینکه مسئولان باید انتقاد پذیر بوده و پیشنهاد پذیر باشند، خاطر نشان کرد: همه تلاش مان را جهت خدمتگزاری انجام می‌دهیم.

  تندپور تصریح کرد: هرگاه با بسیج تعامل داشته موفق عمل کردیم و در این راستا با تعامل در پیشبرد برنامه‌ها در تحقق امنیت موفق تر خواهیم بود.

  تندپور گفت: امنیت در دیشموک قابل تحسین است و در این راستا در بحث جرائم کاهش چشمگیری داشته‌ایم که از آحاد مردم و مسئولین؛ بسیج و از جمله دادگاه بخش دیشموک تشکر می‌کنم و امیدوارم همکاری بهتری صورت پذیرد.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.