جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • حضور پزشکان متخصص جراحی پلاستیک در گچساران

  امیرهوشنگ سلیمانی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور برترین گروه فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی در کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران گفت: این گروه پزشکی از ۱۷ تا ۲۱ بهمن‌ماه جاری با حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران اقدام به جراحی بیماران شکاف لب، شکاف کام و ناهنجاری‌های مادرزادی سروصورت می‌کند.

  اشتراک گذاری
  15 بهمن 1396
  کد مطلب : 312967

  قائم‌مقام موسسه ملی مرهم صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور برترین گروه فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی در کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران گفت: این گروه پزشکی از ۱۷ تا ۲۱ بهمن‌ماه جاری با حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران اقدام به جراحی بیماران شکاف لب، شکاف کام و ناهنجاری‌های مادرزادی سروصورت می‌کند.

  امیرهوشنگ سلیمانی به سایر اقدامات این موسسه اظهار کرد: موسسه ملی مرهم با دارا بودن سرمایه اجتماعی کم‌نظیر پیشنهاد برگزاری مجمع سلامت منطقه‌ای جنوب و جنوب غربی کشور را به دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد داده است.

  وی تصریح کرد: این طرح که بنام سه‌گانه خدمت نام‌گذاری شده با موافقت دانشگاه علوم پزشکی استان روبه‌رو شد و ۲۱ بهمن‌ماه مجمع منطقه‌ای سلامت با حضور استان‌های خوزستان، بوشهر، فارس، لرستان، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی شهرستان گچساران برگزار می‌شود.

  سلیمانی با اشاره به اینکه این موسسه پیشتاز خدمت‌رسانی در کشور است، گفت: موسسه ملی مرهم باتدبیر جوانان هم استانی تشکیل‌شده است و از سال ۹۵ تابه‌حال سه بار موسسه برتر کشوری شناخته‌شده و ازجمله مؤسسات مردم‌نهاد بنام در کشور به‌حساب می‌رود.

  وی عنوان کرد: این موسسه با پیشنهاد طرحی تحت عنوان طرح «سه‌گانهٔ خدمت» در نظر دارد جهت ارائه خدمات بهتر و رایگان به بیماران نیازمند و بسیج کردن استان‌های جنوب و جنوب غربی کشور گامی مؤثر در این راستا بردارد.

  قائم‌مقام موسسه ملی مرهم به خدمات تعریف‌شده این موسسه اشاره کرد و گفت: تشکیل مجمع سلامت منطقهٔ جنوب و جنوب غرب کشور متشکل از استان کهگیلویه و بویراحمد به‌عنوان میزبان، استان‌های خوزستان، فارس، بوشهر، کرمانشاه، ایلام و لرستان، اعزام تیم پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی و ارتوپد به استان کهگیلویه و بویراحمد و انجام بیش از یک و نیم میلیارد تومان عمل رایگان و احداث پروژه چندمنظورهٔ بین‌المللی مرهم در زمینی به مساحت ۱۱۰ هزار متر و وقف درامد حاصله در راستای حل مشکلات نیازمندان از خدمات تعریف‌شده موسسه است.

  سلیمانی با لزوم همکاری مسئولان کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد و افزود: در استان کوچک و محرومیت کهگیلویه و بویراحمد انجام چنین خدمات ماندگاری موجب روشن شدن چراغ امید رفع مشکلات نیازمندان می‌شود لذا مسئولان در این زمینه ما را همکاری کنند. تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: موسسه ملی مرهم تا ریشه‌کن کردن بیماری شکاف لب، کام و جمجمه در استان کهگیلویه و بویراحمد به فعالیت‌های خود در این ادامه خواهد داد و تیم‌های فوق تخصصی به این استان اعزام می‌کند.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.