جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • بزودی حکم متهمان سرقت طلافروشی گچساران صادر می‌شود

  با تلاش همهٔ نیروهای انتظامی، امنیتی استان و شهرستان با هماهنگی مقامات قضایی از جمله دادستان و بازپرس سارقان دست گیر شدند.

  اشتراک گذاری
  14 بهمن 1396
  کد مطلب : 312785

  رئیس دادگستری گچساران امروز در جلسه رسیدگی به پرونده سرقت طلافروشی قدم خیر گچساران گفت: جلسه دادرسی با رعایت تمامی تشریفات قانونی با حضور معاون دادستان به عنوان نماینده دادستان برای دفاع از کیفر خواست، متهمان، وکلاء متهمان، شاکیان، اولیای دم برگزار شد.

  رضا میشان با اشاره به اینکه پس از وقوع جرم سرقت مسلحانه از طلافروشی که منجر به فوت دو نفر و زخمی شدن یکی از مالکان طلافروشی قدم خیر دوگنبدان شد افزود: با تلاش همهٔ نیروهای انتظامی، امنیتی استان و شهرستان با هماهنگی مقامات قضایی از جمله دادستان و بازپرس سارقان دست گیر شدند.

  میشان خاطر نشان کرد: با رعایت تمامی قوانین و مقررات دادرسی کیفری پرونده آنان منتهی به صدور قرار جلب به دادرسی کیفرخواست شد.

  رئیس دادگستری گچساران با اشاره به اینکه امروز جلسه رسیدگی در دادگاه انقلاب گچساران برگزار و در اولین فرصت ممکن حکم مقتضی صادر خواهد شد گفت: چون حکم قابل اعتراض در دیوان عالی کشور است پس از تأیید در دیوان عالی در اولین فرصت ممکن اجرا می‌شود.

  وی با بیان اینکه متهمان دارای دو وکیل هستند اضافه کرد: چون یکی از متهمان وکیل معرفی نکرده دارای وکیل تسخیری و یک وکیلی انتخابی است.

   

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.