بزودی حکم متهمان سرقت طلافروشی گچساران صادر می‌شود

چکیده: با تلاش همهٔ نیروهای انتظامی، امنیتی استان و شهرستان با هماهنگی مقامات قضایی از جمله دادستان و بازپرس سارقان دست گیر شدند.

رئیس دادگستری گچساران امروز در جلسه رسیدگی به پرونده سرقت طلافروشی قدم خیر گچساران گفت: جلسه دادرسی با رعایت تمامی تشریفات قانونی با حضور معاون دادستان به عنوان نماینده دادستان برای دفاع از کیفر خواست، متهمان، وکلاء متهمان، شاکیان، اولیای دم برگزار شد.

رضا میشان با اشاره به اینکه پس از وقوع جرم سرقت مسلحانه از طلافروشی که منجر به فوت دو نفر و زخمی شدن یکی از مالکان طلافروشی قدم خیر دوگنبدان شد افزود: با تلاش همهٔ نیروهای انتظامی، امنیتی استان و شهرستان با هماهنگی مقامات قضایی از جمله دادستان و بازپرس سارقان دست گیر شدند.

میشان خاطر نشان کرد: با رعایت تمامی قوانین و مقررات دادرسی کیفری پرونده آنان منتهی به صدور قرار جلب به دادرسی کیفرخواست شد.

رئیس دادگستری گچساران با اشاره به اینکه امروز جلسه رسیدگی در دادگاه انقلاب گچساران برگزار و در اولین فرصت ممکن حکم مقتضی صادر خواهد شد گفت: چون حکم قابل اعتراض در دیوان عالی کشور است پس از تأیید در دیوان عالی در اولین فرصت ممکن اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه متهمان دارای دو وکیل هستند اضافه کرد: چون یکی از متهمان وکیل معرفی نکرده دارای وکیل تسخیری و یک وکیلی انتخابی است.

 

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.