مدرسه ۹ کلاسه مادوان سفلی افتتاح شد / بنرهایی که با پول‌های بیت‌المال تهیه و بی‌فایده رها شدند / مسوولان اقتصاد مقاومتی را درک کنند (+تصاویر)

چکیده: در حاشیه این مراسم بنرهایی را برای خیرمقدم به استاندار کهگیلویه و بویراحمد و غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا نصب شده بود که این دو مسوول «پا» به این مراسم افتتاحیه نگذاشتند. این بنرها با پول‌ بیت‌المال تهیه و نصب شده است که امید می‌رود مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد اقتصاد مقاومتی را درک نمایند و پاسخگوی این هزینه‌ها باشند. (چرا که اندک اندک جمع، وانگهی دریا شود.)

مدرسه ۹ کلاسه ماداون بویراحمد با حضور مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.

به گزارش کبنا از یاسوج، صبح امروز و در سومین روز از دهه فجر، مدرسه ۹ کلاسه مادوان با حضور حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد، معاون سیاسی استاندار، هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل نوسازی مدارس استان، عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار، و جمع دیگری از مسوولان افتتاح شد.

جهان محرابی مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این مراسم گفت: زیربنای فضای آموزشی این مدرسه ۹ کلاسه هزار و ۵۳۰ مترمربع است.

در ادامه این مراسم، هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اعتبار این پروژه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود، افزود: مدرسه ۹ کلاسه مادوان سفلی شهرستان بویراحمد در زیر بنای هزار و ۶۶۰ مترمربع احداث شده است.

زارع‌پور اضافه کرد: سرویس بهداشتی این مدرسه با زیربنای ۱۲۰ مترمربع، و محوطه آن در هزار مترمربع احداث گردید که امیدوارم این مدرسه گام موثری در ارتقای سطح علمی و تربیتی دانش‌آموزان باشد.

به گزارش کبنا، در حاشیه این مراسم بنرهایی را برای خیرمقدم به استاندار کهگیلویه و بویراحمد و غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا نصب شده بود که این دو مسوول «پا» به این مراسم افتتاحیه نگذاشتند. این بنرها با پول‌ بیت‌المال تهیه و نصب شده است که امید می‌رود مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد اقتصاد مقاومتی را درک نمایند و پاسخگوی این هزینه‌ها باشند. (چرا که اندک اندک جمع، وانگهی دریا شود.)

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.