جدیدترین خبرها
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • تقدیر تاجگردون از مدیران شرکت آب منطقه ای+عکس

   تکمیل طرح آبرسانی به دشت لیشتر علاوه بر افزایش درآمد روستائیان، باعث ایجاد فرصت های شغلی جدید و باعث کاهش گرمای هوا و آلودگی های ناشی از تاسیسات نفتی خواهد شد

  اشتراک گذاری
  14 بهمن 1396
  کد مطلب : 312589

  نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در پیج اینستاگرام خود در خصوص بازدید سرزده و شبانه از ایستگاه شماره چهار آبرسانی لیشتر اشاره کرد و نوشت: دیشب بعد از جلسه بررسی طرحها آخر شب رفتیم ایستگاه شماره چهار آبرسانی لیشتر، قرار شد امروز مسئولین آب منطقه ای و جهادکشاورزی حضور پیداکنند و با رفع مشکل برق ایستگاه را راه اندازی کنند.

  امشب تنهایی و سرزده وقتی عازم اهواز بودم رفتم ایستگاه و دیدم مدیرعامل محترم آب منطقه ای آقای مهندس داودی و همکاران محترمش و رییس محترم شهرستان از صبح تا الان و در این سرما مشغول کار بودند و موقعی که من رسیدم کار تقریبا تمام شد. از اینکه میبینم یک جمعی خوب کار میکنند لذت میبرم و تشکر میکنم و امیدوارم بتوانیم مشکل اصلی مردم در این منطقه را حل کنیم.

  گفتنی است:  تکمیل طرح آبرسانی به دشت لیشتر علاوه بر افزایش درآمد روستائیان، باعث ایجاد فرصت های شغلی جدید و باعث کاهش گرمای هوا و آلودگی های ناشی از تاسیسات نفتی خواهد شد.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.