تقدیر تاجگردون از مدیران شرکت آب منطقه ای+عکس

چکیده:  تکمیل طرح آبرسانی به دشت لیشتر علاوه بر افزایش درآمد روستائیان، باعث ایجاد فرصت های شغلی جدید و باعث کاهش گرمای هوا و آلودگی های ناشی از تاسیسات نفتی خواهد شد

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در پیج اینستاگرام خود در خصوص بازدید سرزده و شبانه از ایستگاه شماره چهار آبرسانی لیشتر اشاره کرد و نوشت: دیشب بعد از جلسه بررسی طرحها آخر شب رفتیم ایستگاه شماره چهار آبرسانی لیشتر، قرار شد امروز مسئولین آب منطقه ای و جهادکشاورزی حضور پیداکنند و با رفع مشکل برق ایستگاه را راه اندازی کنند.

امشب تنهایی و سرزده وقتی عازم اهواز بودم رفتم ایستگاه و دیدم مدیرعامل محترم آب منطقه ای آقای مهندس داودی و همکاران محترمش و رییس محترم شهرستان از صبح تا الان و در این سرما مشغول کار بودند و موقعی که من رسیدم کار تقریبا تمام شد. از اینکه میبینم یک جمعی خوب کار میکنند لذت میبرم و تشکر میکنم و امیدوارم بتوانیم مشکل اصلی مردم در این منطقه را حل کنیم.

گفتنی است:  تکمیل طرح آبرسانی به دشت لیشتر علاوه بر افزایش درآمد روستائیان، باعث ایجاد فرصت های شغلی جدید و باعث کاهش گرمای هوا و آلودگی های ناشی از تاسیسات نفتی خواهد شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.