تیم سرخپوشان قهرمان لیگ فوتبال شهرستان چرام شد/هیأت فوتبال چرام تسلیم مشکلات نشد(تصاویر)

چکیده: تیم فوتبال سرخپوشان چرام قهرمان لیگ فوتبال شهرستان چرام شد

تیم سرخپوشان چرام قهرمان لیگ فوتبال شهرستان چرام در فصل جدید شدند

به گزارش کبنااسپورت از چرام,با دیدار پایانی میان تیم های سرخپوشان و تراختور چرام قهرمان این فصل لیگ برتر فوتبال چرام مشخص شد.

در اختتامیه این بازی که در استادیوم تختی چرام و با حضور علاقه مندان به ورزش فوتبال برگزار شد تیم تراختور با نتیجه پرگل ۴بر۲سرخپوشان را شکست داد و به مقام دوم لیگ فوتبال چرام دست یافت.

پیش از این سرخپوشان با کسب پیروزی های متوالی قهرمان زودهنگام این مسابقات شد و به لیگ استانی راه یافت.

در پایان این دیدار جوایز و کاپ قهرمانی به تیم های برتر و مربیان و داوران این مسابقات اهدا شد.

شمس الله بزرگی زاده رئیس هیات فوتبال شهرستان چرام با اشاره به برگزاری این مسابقات در شرایط سخت و کمبودهای زیادی که وجود داشت اظهار داشت:این مسابقات با شرکت ۱۰تیم برگزار شد که با انجام مسابقات نهایتا تیم سرخپوشان قهرمان لیگ فوتبال چرام شد.

وی با اشاره به مشکلات چمن این ورزشگاه گفت:این چمن به صورت سنتی آبیاری می شود که علاوه بر هدررفت آب و برق موجب شده که چمن ورزشگاه هم خراب شود و وقت زیادی هم برای آبیاری صرف شود.

رئیس هیأت فوتبال شهرستان چرام گفت:عدم پیست ورزشگاه و روشنایی از دیگر مشکلات این ورزشگاه است که با توجه به حضور سه تیم فوتبال از چرام در لیگ برتر استان از مسئولان شهرستان و استان انتظار داریم به رفع این مشکلات توجه نمایند.

به گزارش کبنااسپورت,تیم های شرکت کننده در این مسابقات به علت عدم حمایت اسپانسر و دیگر نهادها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و به صورت خودگران و با هزینه شخصی اداره می شوند که می طلبد مسئولان به این تیم ها کمک نمایند چرا که تنها سرگرمی جوانان چرام فوتبال و حضور در استادیوم برای دیدن این مسابقات هست و کشاندن این همه جوان و سرگرمی ۳ساعته ابن جوانان در یک محیط سالم از عهده خیلی از نهادها و ادارات که بودجه های خاص ورزشی و فرهنگی دارند بر نمی آید.

تصاویر:

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.